BASEN ERİTEN DİYET


Kalçalarınızın genişliği sizi rahatsız mı ediyor? Bir çok kadının ortak derdi olan kalça problemini ortadan kaldıran şok diyeti uygulayın.

Uygulayacağınız 6 haftalık diyet ile kalça ve basen bölgelerinizdeki fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Amerikalı ünlülerin uyguladığı bu diyet ile sadece vitrinden izlemekle yetindiğiniz dar pantolonları üstünüzde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tabii rakiplerinizi kıskandırarak, partnerinizi büyülemek de işin cabası… Hareketsizlik ve yanlış beslenmenin sonucunda vücudunuzun alt kısmında toplanan yağlardan kurtulmak için çok özel bir diyete ihtiyacınız var.

Uygulamaya başlayacağınız bu diyet her yerde kolayca bularak tüketebileceğiniz gıdalardan oluşuyor. En önemlisi de oldukça ekonomik oluşu. Diyetin birinci dereceden etkilediği bölüm kalça ve basen, arkasından da bacaklar geliyor.

Özellikle binici pantolonu olarak bilinen kalça ve diz kapağı bölgesinde fazla kilo problemi olanlar tam 6 hafta içinde etkili bir çözüme ulaşabiliyorlar.

Diyet kayısı ve badem müslisi olarak tanımlanıyor.

Müslinin hazırlanışı :Hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. İçinde badem ve kurutulmuş meyvelerle tahıllar kadar vücudunuza faydalı bir çok gıdalar bulunuyor. Ancak tamamı bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eriterek, sizi forma sokuyor.

2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı .

Malzemeleri karıştırarak, blenderdan geçirin.

Elde ettiğiniz bu karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara bölün. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave edip tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ilave edebilirsiniz.

Her günkü program

Kahvaltı: Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım dilim muz

Saat 11.00: Bir elma

Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz

Öğleden sonra: Bir avuç kuru üzüm

Ana öğün: Meyve ile birlikte temel gıdalar

Yatmadan önce: Bir portakal

Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango

ANA ÖĞÜNLER

Pazartesi: Bir parça tavuk kanat veya göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve

Salı: İki yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.

Çarşamba: Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.

Perşembe: İnce dilimlenmiş bir tavuk göğsü. Haşlanmış havuç ile servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.

Cuma: Ton balıklı yeşil salata. Bir adet katı pişmiş yumurta. Bir meyve.

Cumartesi: Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.

Pazar: 3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki adet haşlanmış patates. Bir meyve.

ENGLİSH

The diet been hip

Is the width of your hips are bothering you? Many women say that the common problem of hip follow diets that eliminate shock.

Practice with the 6-week diet to get rid of fat over hips and base in the region.

The application of American celebrity with this diet, only to follow up the showcase with the tight pants you can move higher.

Of course, the envy of your competitors, your partners to glamorize the job into the bargain … As a result of wrong diet and inactivity collected at the bottom of your body to get rid of fat you need a special diet.

Everywhere to begin implementing this diet consists of foods that you can easily find consumed. Also very important to create the most economical. Diet affects first-degree section of the hips and base, the legs are coming back.

In particular, known as the hip and knee pants riders cover more weight problems in the area have reached a solution that can fully effective within 6 weeks.

Diet is defined as apricots and almonds müsli
Muslim designing: Preparation of the Muslim taste quite delicious. With almonds and dried fruit as well as in grain foods are a lot of good to your body. However, all is brought into a rapidly dissolve the fat on your thigh area, puts the uniform.

2 cups oat grain, 2 cup broken nuts, 1 cup wheat, 1 cup seedless raisins, 1 cup sunflower seeds, 1 cup almonds, chopped fine 1 cup dried apricots.

Mixing materials, blenderdan Check.

You get this mixture as the full 12 servings, divide into equal parts. Each portion of the mixture in a glass of cold milk added diet and will consume. Can also be added half a banana slice on the course.

All day program

Breakfast: A portion of the prepared muslin, half a cup milk and sliced banana slices

Hour 11:00: An apple

Lunch: half a banana and a portion of muslin

In the afternoon: a handful of raisins

Main meal: Fruits with basic foods

Before bed: an orange

Fruits: apples, apricots, dried plums both a mango

Main meals

Monday: a piece of grilled chicken wings, or breasts, green salad and a fruit
Tuesday: two egg omelet, to be consumed with tomatoes and grated carrot.

Wednesday: holding a tea cup on the size of spaghetti. A fruit.

Thursday: a thin sliced chicken breast. Will be served with boiled carrots. You can also retrieve next boiled broccoli. A fruit.

Friday: Ton fish green salad. One solid-cooked eggs. A fruit.

Saturday: a piece of turkey breast, mixed green salad with corn. A fruit.

Sunday: 3 slices of roast beef steak, carrots, broccoli salad and two pieces of boiled potato. A fruit.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. “Görmek için İnanmak” Kendine inanan bir kişi, bilinmeyene doğru belirgin bir adım attığında, hiç şaşmaz bir biçimde ancak o zaman onun göz kamaştıran çılgınlığının haklılığını teslim etmek üzere ayaklarının altında bir zeminin oluştuğunu görür. Görmek için inanmak gerek; bunun başka yolu yok! Dreamer

  2. Siz kendinize inanın, başkaları da size inanacaktır. Tacitus

  3. Yanlış hayat doğru yaşanmaz. Thedore Adorno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by