Cumartesi , Eylül 18 2021

BAL İLE YAPILAN GÜZELLİK KÜRLERİ…

Bal, vücudumuza içerden yarar sağladığı kadar, cildimiz için de son derece faydalıdır. Cildi yumuşatır ve parlaklık verir.

Yumuşak ve kadifemsi bir cilt için, göz çevresi hariç boyun ve yüze bal sürüp 10 dakika kadar bekleyin. Ilık suyla durulayıp, havlu ile kurulayın.

Cildi canlandırmak için:

1 çorba kaşığı bal

1 adet rendelenmiş elma

1 adet ezilmiş muz

Malzemeleri karıştırıp, göz çevresi hariç, yüz ve boyna uygulayın. 15-20 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Kırışıklığa karşı:

1 çorba kaşığı limon suyu

2 çorba kaşığı bal

Malzemeleri karıştırıp, göz çevresi hariç, yüz ve boyna uygulayın. 15-20 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Cildi sıkılaştırma:

1 yumurta sarısı

1 tatlı kaşığı badem yağı veya sızma zeytinyağı

1 çorba kaşığı bal

Mercimek büyüklüğünde tereyağı

Malzemeleri, krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Göz çevresi hariç, boyun ve yüze sürün. 5-10 dakika bekletip, ılık suyla yıkayın ve durulayın.

Gençleştirici maske:

2 çorba kaşığı bal

2 çorba kaşığı pirinç unu

2 adet yumurtanın beyazı

Yumurta akını bir kapta çırparak kar haline getirin. Başka bir kapta pirinç unu ve balı karıştırın. Daha sonra tüm malzemeleri birbirine ekleyerek karıştırın. Maskeyi göz çevresi hariç, tüm yüz ve boyun bölgesine sürün. 10 dakika bekletip, ılık suyla yıkayın ve durulayın.

ENGLİSH

HONEY MASK

Bal, benefit as much from the inside our body, our skin is extremely useful for. Softens skin and shine.

For soft and velvety skin, except around the eyes and neck, and face up to 10 minutes wait time honey. Rinse with warm water and dry with a towel.

To revitalize the skin:

1 tablespoon honey

1 grated apple

1 piece crushed banana

You can mix materials, except around the eyes, face and neck apply. Let stand for 15-20 minutes. Rinse with warm water and towel dry.

Against wrinkles:

1 tablespoon lemon juice

2 tablespoons honey

You can mix materials, except around the eyes, face and neck apply. Let stand for 15-20 minutes. Rinse with warm water and towel dry.

Skin tightening:

1 egg yolk

1 teaspoon almond oil or extra virgin olive oil

1 tablespoon honey

Lentil-sized butter

Materials, Stir until creamy consistency. Except around the eyes, neck and face creep. Then wait for 5-10 minutes, rinse with warm water and rinse.

Rejuvenating mask:

2 tablespoons honey

2 tablespoons rice flour

2 pcs egg white

In a bowl whisk the egg as the influx into the snow. In another cup of rice flour and honey mix. Then, by adding together all the materials mix. Except the mask around the eyes, crawl into the entire face and neck. Then wait 10 minutes, rinse with warm water and rinse.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

 1. Çocuğum için dikkat eksikliği motivasyon satın aldım.

 2. Aşk, öyle engin bir denizdir ki, ne başlangıcı vardır ne de sonu. Mevlana

 3. Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. J. Keth Moorhead

 4. IF YOU BUILD IT, THEY WILL COME. Field of Dreams

 5. Ürünlerinizden çok memnunum. Hayatımda çok olumlu değişiklikler oldu. Çok teşekkür ederim . Alacağım daha çok ürünleriniz var.

 6. İnancın yere düşerse silahın da yere düşer. Albert Camus

 7. BİLGÜN ÇAKABEY

  benimde yaptığım şuuraltı çalışmalar var, fakat frekans noktasında bilgi alışverişi yapabilirmiyiz??

 8. Bu tür uygulamaların, “kişisel gelişim” için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. hintçe sözlük

 9. Öyle zamanlar oluyor ki bir konu hakkında kendi düşüncelirimziden çok başkalarının düşüncelirini önemser oluyoruz, kendi düşüncelirimizi yabana atıyoruz meselenin daha vahim boyutu ise hayatımızı başklarının düşüncelirine göre yönlendiriyoruz. Bu durumdan kurtulmak için bu telkin dinlenilmeli. çatişma nedir

 10. Kişisel gelişim kitapları okuyanlardaki kişilik bozukluklarını ne yapacağız hiç bilmiyorum. alkolik düşünceler

 11. Çoktandır aradığım ama bulamadığım bir ürünü sitenizde buldum. Hemen sipariş verdim. Aynı gün ürün elime geçti. Şuan ilk haftam. Şimdiden etkilerini hissetmeye başladım. Teşekkür ederim. vajinal fitiller

 12. sağlıklı beslenme zayıflama motüvasyon neticede hepsi beynimizin gücü ile bağlantılı bizim beynimize veremediğimiz komutları yerimize veriyorlar ) ispanyolca

 13. EYÜP KAHRAMAN

  düzenli dinlenirse cok etkilioluyor. bağımlılık tedavisi

 14. evet başkalarının ne dediğinin önemi kendimi geliştirmemde engel. iş hayatında ilişkiler

 15. Bir çok yan etkisi olan ağrı kesici ilaçlar kullanmak yerine bu CDleri dinlemek daha mantıklı geliyor. erkek ve kadının birleşmesi

 16. yaşadığımız her ortamda bizi takip eden sorun:ealem ne der…ama artık bu sorun olmaktan çıkıyor bu cd sayesinde.. portekizce öğrenmek

 17. Satranç çok zevkli bir oyun fakat belli bir süre sonra insanın beyni yoruluyor ve hamleleri görememeye başlıyor. Bu cd sayesinde bütün hamleleri görebilecek ve oyun boyunca dikkatimizi canlı tutabileceksek ne mutlu bize? Acaba bilgisayarı da yenebilir miyiz? bahanelerin arkasına sığınma

 18. kişisel gelişim ve hırs meselesi: https://t.co/KDhVhcw5 @youtube aracılığıyla birlikte olma pozisyonları

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂