Pazar , Ağustos 30 2020

BACAKLARDA RENK ŞÖLENİ

BACAKLARDA RENK ŞÖLENİ BACAKLARDA RENK ŞÖLENİ  C3 A7oraplar

Külotlu çoraplar gerçek bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor bu sezon. Etekler, şortlar, hatta uzun gömleklerin altında rengarenk bacaklarımız sonbaharın soluk havasında dans edecek…

Canlı renkler
Bu çorapların en önemli özellikleri çok kalın olmaları ve teni göstermemeleri. En çok tercih edilen renkler pembe, fuşya, yeşil ve elektrik mavisi. Özellikle genç kızlar her türlü giysilerini bu renkli çoraplarla tamamlayacaklar. Bunun yanı sıra abiye elbiselere gösteriş katmak ve daha sofistike bir tarz yaratmak için de iedal bir seçim. Koyu renk elbiselerin altına giyeceğiniz koyu renk çoraplar gizemli bir feminenlik de katacak.

İnce ve parlak çoraplar
Yıllardır vazgeçemediğimiz klasiklerden biri olan ince ve parlak çoraplara bu yıl onlarca renk ekleniyor. Daha önce görmediğimiz birçok renk, çoraplarda hayat buluyor. Üstelik bu kadınlar için çok büyük bir fırsat. İş yerinde ve sosyal hayatımızda yeterince yansıtmaya imkan bulamadığımız içimizdeki canlılığı, çoraplar sayesinde dışa vurabileceğiz.

İnce taytlar
Bileklere kadar inen incecik taytlar, çorap gibi kullanılabiliyor. Mini etekler ve topuklu ayakkabılarla kombinlediğinizde oldukça marjinal bir görüntü sergilemeniz kaçınılmaz!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. çocukluğumdan beri tırnak yiyorum,çok berbat bir durum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂