AYAK MANTARI İÇİN ÇAYAĞACI YAĞI

Ayak mantarı ve nasır sorunların başında geliyor. Özellikle parmak aralarında ve altında kaşıntı ile kendini gösteren bu hastalık, birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Bakteri, mantar gibi mikroorganizmalar ayakta koku da meydana getirir. Bir bayanın ayağının kokması hiç hoş değildir. Mantar hastalığından muzdarip olanlar, şiddetli kaşıntı ile meydana gelen kaşıntıdan da acı çekerler. Hasta deri kızarır ve kabarcıklı bir görünüm oluşur. Size bu sorunlar için bazı bitkisel yollar önereceğim.


ÖNERİ:
– Ayaklarınızda mantar sorunu var ise, çayağacı yağını aynısafa kremini ve İsveç şurubunu tavsiye etmek istiyorum. Ayaklarınızı sabunlu su ile yıkayın. Tırnaklarınızı fırçalayın. Bir pamuğa İsveç şurubunu, bir miktar dökün. Bütün ayaklarınızı bu karışım ile güzelce silin. Şurup kuruduktan sonra, aynısefa kremini uygulayın. (Bu kremi doğal ürün dükkanlarında bulabilirsiniz) 1 veya 2 aylık uygulamada olumlu sonuç yüzünüzü güldürecektir.

– Ayrıca ‘çay ağacı bitkisi’ olarak bilinen bitki de ayak mantarına iyi gelir. Çünkü virüs öldürücü özelliği vardır. 3 litre sıcak suya, 15 damla çay ağacı yağı ekleyin. Bu suya ayaklarınızı koyun ve bekleyin. 10 dakika sonra sudan çıkın. Ayağınız kurusun. Yarım saat sonra da bu yağı parmak aralarına sürün.

ENGLİSH

Problem is one of athlete’s foot and calluses. Especially under the finger between them and the disease manifested by itching, also brings many problems. Bacteria, microorganisms such as fungi smell constitute standing. A woman’s feet to the smell is not very nice. Those who suffer from fungal diseases, severe itching and rash from occurring are also suffering. Will create a view Patients skin redness and blisters. We will suggest ways for these issues, some vegetable.

RECOMMENDATIONS:
– If you have problem feet mushrooms, cream and Sweden çayağacı oil aynısafa syrup would like to recommend. Wash your feet with soap and water. Scrub your nails. A cotton Sweden syrup, pour a little. Wipe your feet nicely with all this mixture. Once dry syrup, cream aynısefa Apply. (This cream can be found in natural products stores) 1 or 2 months in practice, positive results will laugh your face.

– The ‘tea tree plant known as’ the plant is beneficial to the athlete’s foot. Because the virus is lethal properties. 3 liters of hot water, add 15 drops of tea tree oil. Put your feet into the water and wait for this. After 10 minutes the water exit. Get your feet dry. Then half an hour to crawl between the oil fingers.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Her gün sizi korkutan bir şey yapın. Eleanor Roosevelt

  2. Mutlu ilişkiler daha geniş kapsamlı bir içerik olmalı ve hayat arkadaşını da kapsamalı diye düşünüyorum…

  3. Aslında zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, biz cesaret edemediğimiz için zordur. Seneca

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂