AVM YÜRÜYEN MERDİVENLERİNDEKİ BÜYÜK TEHLİKE!

Alışveriş merkezlerindeki yürüyen merdivenlerin tuttuğumuz yerlerinde bazı zararlı maddeler olabiliyor. Son günlerde karşılaşılan, halka açık yerlerde kötü niyetli şahısların; Hepatit ve türevleri, AIDS gibi bulaşıcı hastalık dağıtma girişimleri sosyal sağlık tehdidi oluşturuyor. Bu sebeple tüm bu tehlikelere karşı dikkat etmemiz gerekenler şöyle…

– Sinema, tiyatro, konser salonu gibi kalabalık izleyici kitlesine sahip kapalı alanlarda, bizlere ayrılan koltuklara oturmadan önce ışıklar henüz yanıyorken koltuklarımızın üzerini kontrol etmeliyiz.

– Halka açık ankesörlü telefonları kullanırken jetonumuzu geri alırken jeton iade gözüne elimizi dikkatlice kontrol ederek sokmalıyız.

– Restaurant ve benzeri yeme – içme mekanlarında kürdan kullanmamalı, en azından kapalı ambalajda kürdanları tercih etmeliyiz.

Turan Açıkmese

Adalet Bakanlığı/Tetkik Hakimi

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. dişçi koltuğuna oturmadan zevkli bir çözüm, arika

  2. herkes kilo vermekten bahsediyor ben kilo almak istiyoruuuuuum

  3. Yapabileceğimiz şeyleri yapmaya başlarsak, kendimizi hayretler içinde bırakacak sonuçlar alırız. Edison

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂