Çarşamba , Haziran 3 2020

ASUS NX90 ÇOK SES GETİRECEK!

ASUS NX90; stili ve teknolojisi ile bir dizüstüden çok ses ve multimedya konusunda fark yaratıyor. NX90’ın etkileyici görüntüsü ve performansı, bilgisayardan farklı bir cihaza dokuğunuz izlenimini yaratıyor.

ASUS Golden Ear ekibi ve Bang & Olufsen ICEpower tarafından ortaklaşa geliştirilen Sonic- Master ses teknolojisi, ödüllü tasarımcı David Lewis ve ekibinin hünerli elleriyle buluşup NX90’ı bir stil ikonuna dönüştürüyor.

Eşsiz tasarımı ile geleneksel dizüstü algısını değiştiren ASUS NX90; kristal netliğinde ses üretimi, derin ve zengin bas sesleri ve çevresel ses sistemi ile kullanıcısına muhteşem bir ses deneyimi sunuyor. Bundan böyle tüm bilgisayarların ses sistemlerinin değerlendirilmesinde önemli bir kilometre taşı olacak olan SonicMaster, NX90’ın ekran boyunca konumlandırılmış hoparlörleri ile dizüstü bilgisayarlarda şimdiye kadar duymadığınız netlikte ve farklılıkta bir ses kalitesi vaat ediyor: Büyüsü tıpkı canlı bir konser dinliyormuşçasına yüksek tanımlı bir ses kalitesi ile etrafınızı sarıyor.

NX90’nın bulunduğu ortamın havasını anında değiştiren alüminyum kasası, 18.4” inçlik heyecan veren geniş ekranı, iki elle kullanımına izin veren ve sanal bir mouse işlevi gören çift touch pad tasarımı (ve daha birçok kendine has özelliği!) onu ev veya ofisinizin stil ikonu yapmaya hazır. Gerçek bir multimedya deneyim için tasarlanan NX90 çift touch pad üzerinden DJ konsoluna benzer fonksiyonlar sunarken; resim yaklaştırma, web sayfası ve döküman kaydırma gibi işlevlerin de kolaylıkla yapılmasını sağlıyor.

ASUS NX90, kullanıcısına uzun süreli kullanımlarda daha konforlu bir bilgisayar deneyimi sağlamayı büyük ebatlara sahip kol dayama paneli ile amaçlıyor.ASUS NX90, şimdiye kadar üretilen en kişisel ve en etkileyici dizüstü olma özelliğini taşıyor. Şaşırmaya hazırsanız, ASUS NX90’a aralık ayı itibari ile tüm Vatan mağazalarında daha yakından bakabilirsiniz.

ENGLISH

ASUS NX90, style and technology makes a difference on a laptop with a very sound and multimedia. NX90’ın impressive looks and performance, the computer creates a different impression of the device .

ASUS Golden Ear team and Bang & Olufsen ICEpower audio technology jointly developed by Sonic-Master of the award-winning designer David Lewis and his team met NX90’ı hand made into a style icon.

ASUS changed the traditional perception of the NX90 laptop with its unique design, crystal-clear sound reproduction, deep, rich bass sounds and surround sound system a great audio experience. From now on all the computers that will be an important milestone in the evaluation of audio systems SonicMaster, NX90’ın screen with speakers positioned throughout the laptops do not ever sound quality, clarity, and promises a related difference: The Magic of dinliyormuşçasına just a live concert with high-definition sound quality surrounds wrap.

Technological developments will be notified

Instantly change the mood of the environment NX90’nın aluminum chassis, 18.4 “inch wide screen exciting, allowing the use of two hands and a virtual mouse that serves as a double touch pad design (and many more unique feature!) To make it home or office, style icon ready. Designed for a true multimedia experience on the DJ console NX90 double touch pad similar functions, while the image zoom, web page and scroll functions such as document also provides easily done.

ASUS NX90, a long-term use to provide a more comfortable computing experience with large-size panel armrests amaçlıyor.ASUS NX90 ever made, has the distinction of being the most personal and most impressive laptop. If you’re ready to get surprised, as of December, all the ASUS NX90’a a closer look at Homeland stores

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Aşk, akıl ve can! Bu üçü üçgendir. Her derde çare, her yaraya merhemdir. (Love, wisdom and soul! These three are a triangle, they are a remedy for every single wound…!) Mevlana Celaleddin-i Rumi

  2. Tanrı’yı bilmek istiyorsan, bir kelebeğin bir yıl ve binlerce kilometrenin ardından aynı ağaca dönüşünü izle. Jonathan L. Huie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂