AŞK MI? SEKS Mİ?

Kuzey Kutbu’nda yaşayan insanların bile karın değişik şekillerini tarif etmek için kullandıkları birçok kelime var. Peki ya cinsellik eylemiyle ilgili değişik sözcükler var mı? Seks sadece sekstir. Değil mi yoksa? İşte kadın ve erkek perspektifinden sorulan modası geçmeyen soru; aşk yapmak ile seks yapmak arasındaki fark nedir?

Kadınlar arada büyük bir fark olduğunu düşünüyor. Sürpriz olacak tek birşey var ki o da bu farkın kadın veya erkeğin hisleriyle alakalı olmadığı. Kadınlar derin bir aşk yaşadıkları insanlarla hızlı, şiddetli, kavgalı-gürültülü seks yapabilirken sadece ilgi duyduğu insanlarla yumuşak, tatlı ve ruh okşayan cinsellik yaşayabiliyorlar. İmkansız olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Cinsellik keyif ve tutkuyla alakalı. Sadece cinsellikle ilgili bencil (insanın kendisine odaklanması gibi) birşeyler var. Memnuniyetinizi nasıl maksimum yapabileceğinizi (partnerinizinkini de tabii) bulmaya çalışıyorsunuz hep. Diğer taraftan aşk yapmak başka bir insana şefkat göstermek gibidir. Bağlılık, hassasiyet, saygı ve temasla ilgilidir.

Bir insanı öperek, okşayarak ruhunun penceresi olan gözlerine bakarak sizin için bulunmaz bir mücevher gibi ne kadar eşsiz olduğunu anlatmaktır. Kadınlar için cinselliklerini yaşarken en önem verdikleri şey partnerlerine onunla birlikte olmaktan ne kadar gurur duyduklarını anlatmaktır. Cinsel açıdan tatmin olup olmadıkları ikinci sıradadır.

Kadınlarla ilgili diğer bir gözlemde alkollü olduklarında yatakta harika vakit geçireceklerini bilseler bile çoğunlukla cinselliği yaşamak istememeleridir.

Erkekler ise arada pek bir fark olmadığını düşünüyor. Onlara göre bu ayırımdan tamamen şeytan beyinli kadın dergileri ve romantik hikaye kitapları sorumlu.

Onlar erkek, kabul etmek lazım. Bir penisleri var ve ellerine geçen her fırsatta onlara az da olsa ilgi gösteren birini buluyor ve şanslarını değerlendiriyorlar. Sonradan sarılıyorlar mı? Diğer buluşma da çiçekle sürpriz yapıyorlar mı? Ya da ertesi gün arıyorlar mı? Belki evet belki de hayır. Bazıları bunun derinine fazlaca inse de erkekler genelde vakit geçirebilecekleri bir kadın arıyorlar.

Ta ki, birine gerçekten ciddi birşeyler hissedene kadar. Bir anda bir fark olduğunu hissediyorlar. Bu fark tamamıyla ne? Şiddetli, kavgalı gürültülü seks değil! Aşk yapmanın temelde iki insanın bağlanmasını iletişimini sağlayan inanılmaz güzel ve ayartıcı bir şey olduğunu keşfediyorlar. Daha da iyisi, ne kadar çok seviyorlarsa o kadar çok bağlanabiliyorlar.

Seks, iki insanın arkadaş olabilmesi için birbirini kullanması gibi. Ama aşk yapmak ancak sevdiğiniz insanı kaybetmeyi bile düşünemediğiniz zaman mümkün olabiliyor.

Hala karışık geliyorsa bir de şu listeye bakın :

Aşk yapmak : Onunla uyanmak için bekleyemiyorsunuz.
Seks yapmak : Uyanmak için bekleyemiyorsunuz.

Aşk yapmak : Tuvaletinizi yaptığınız sırada bile onunla konuşup kıkırdayabiliyorsunuz.
Seks yapmak : Söyleyebilecek çok az şeyiniz oluyor : Cinsel organlarımız birbiriyle çok uyumlu değil mi?

Aşk yapmak : Aşığınızla yatağınızı paylaşıyorsunuz.
Seks yapmak : Yatakta aranıza görünmez bir engel koyuyorsunuz ve ülkenizin sınırları gibi korumaya çalışıyorsunuz.

Aşk yapmak : Onun inanılmaz güzellikteki mavi gözlerine bakarak uyanıyorsunuz.
Seks yapmak : Onun (rengini hatırlamadığınız) gözlerine bakarak uyanıyorsunuz.

ENGLİSH

Even the people who live in North Pole wife used to describe different ways that have many words. But what about the different words do you have sexual actions? Sex is just sex. Or did you not? Here women’s and men’s fashion from the perspective not asked questions; to do with love What is the difference between having sex?

Women think in a big difference. He only got something that will surprise this difference is not relevant to his woman or man. Women have a deep love for people living fast, intense, odds-only interested people can have sex with a noisy soft, sweet, and the spirit of the pet may experience sexuality. Do you think that would be impossible?

Relevant to sexual pleasure and passion. Only selfish about sexuality (in the focus of people like themselves) something. How to make your maximum satisfaction (also of course your partner) are trying to find it. On the other hand, to show compassion for people make love is like another. Loyalty, sensitivity, respect, and is related to contact.

A man kiss, caress the soul with the window looking for you do not have eyes like a jewel is to explain how it is unique. For women experiencing sexual partners, while the things most important to be with her is to tell how much pride. Sexually satisfied, and the second is not.

In an observation related to women when they are intoxicated, even if they know they will spend time in bed, great sexual experience often does not want to.

Men do not think the difference between a little. In their journals and that women-headed devil ayırımdan fully responsible for the romantic story book.

Those men, I have to agree. Have a penis and hand them in at every opportunity that is less interested in finding one, and chances are evaluating. Do you have a hug afterwards? Other meetings are also surprise you flowers? Or the next day you are looking for? Maybe yes, maybe no. Although some men in it too deep in general are looking for a woman to spend time on.

So that, until someone felt something really serious. Feel that a difference at a time. This difference is entirely what? Raging, noisy quarrel is not sex! Love in the basics of communication that enables two people to connect is something incredibly beautiful and seductive are discovered. Even better, how much you loved so much they can connect.

Sex, two people use each other as friends to be. But people love to do but to lose your love when you can not even think could be possible.

Still, it a complex, see the following list:

Love to do: I can not wait to wake up.
To have sex: You can not wait to wake up.

Love to do: talk to him even when you make your toilet and you can giggle.
To have sex: I have very little is able to: Sexual organs are not compatible with each other much did you?

Love to do: You are sharing your bed with your love.
To have sex: put an obstacle on the bed would not appear in your search and try to protect your country’s borders would like.

Love to do: He would wake up looking at the incredible beauty of the blue eyes.
To have sex: It’s (do not remember the color) eyes are looking at the match.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

 1. İnsanlar en fazla, sevmedikleri şeyleri unuturlar. Freud

 2. Ali Gülkanat, iyi ki siz tanıdım, sevgiler

 3. Günün en uygun vakti ne zamandır?Ben istediğim herhangi bir anda uyguluyorum ama daha yararlı olan bir an var mıdır?

 4. iş hayatında olumlu etkileri çok fazla.

 5. Tüm üyelerimize saygıyla duyurulur… mp 3

 6. İçerideki sorunları hallettiğimizde dışarıya daha olumlu bakıp çözümler üretebiliriz.. oldukça güzel bir ürün.. bedava ıq testi

 7. SAMET GÜLPEMBE

  dikkat eksikliği hem benim hemde büyük kızımın problemi.gerçekten tüm hayatımızı etkiliyor.bu ürünü kesinlikle almalıyım. arapca ogrenme

 8. içimmizdeki sorunları çözmek açısından fayadalı olacak bir çalışma olduğunu düşünüyorum. lehce ogrenmek

 9. eşim her pazartesi egzersize başlar salı günü ara verir.cuma devam ederim der.pazartesi tekrar başlar.eşim için iyi hediye olur.:) italyanca ögrenme

 10. Ali Gülkanat, iyi ki siz tanıdım, sevgiler cinsellik vikipedi

 11. kendim ve kardeşlerim için çok iyi olacağını düşünüyorum bilinçaltı testleri

 12. Dergimizin Haziran sayısını alttaki bağlantı ile okuyabilirsiniz…. https://t.co/SEJbeg7l portekizce şarkı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂