ARINDIRICI MAYDONOZ ÇAYI-HİDROTERAPİ BAKIMI

Doğal bir idrar sökücü olan maydanoz, vücudu hırpalamadan arındırır. Detoks banyonuz sırasında 250 ml maydanoz çayınızı yudumlamayı ihmal etmeyin.

MALZEMELER:

500 ml kaynar su

4 çorba kaşığı iri doğranmış taze maydanoz

HAZIRLANIŞI:

Maydanozun üzerine suyu ilave edip kapağını kapatın. 15 dakika demlendirdikten sonra süzün, dilerseniz limon ve bal ilave edin.

ENGLİSH

User is a natural diuretic parsley, purifies the body from the maul. Detox bath while you sip your tea, do not neglect parsley 250 ml.

MATERIALS:

500 ml boiling water

4 large tablespoons of chopped fresh parsley

PREPARATION:

Stir in parsley water on the cover. After our 15 minute infusion to drain if you’d add the lemon and honey.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

 1. Merhaba, Günde yapılması gereken tekrarların üst üste yapılası etkiyi azaltır mı? Yoksa gün içine yaymamız mı gerekmektedır ?

 2. her gencin ortak sorunu akneler… onlar da bu soruna bir dur diyebileceklerini duyunca çok mutlu olacaklar çünkü onlar tam da sosyalleşme çağındalar.

 3. Aslında bağlanma fobisi dediğimiz şey; acı çekmekten korkmak sanırım. İnsan, sonunda üzüleceğini düşündüğü için bağlanmak istemiyor belki de. Bu düşüncemizi bir şekilde değiştirmemiz gerek.

 4. Uykusuluk tam bir illet. Günlük hayatın pek çok alanının etkilemekte ve enerji kaybına neden olmaktadır. Bu telkinin fayda sağlayacağına inanıyorum.

 5. denemekte yarar var.diye düşünüyorum.

 6. Etrafında sizi çekemeyen insanların olması muhtemel bu set tam size göre liderik.az

 7. kararsızlığım yüzünden hiçbir işi doğru dürüst başaramıyorum bu da kendime olan güvenimi azaltıyor sağlıklı yaşamak için neler yapmalıyız

 8. bu aralar burçlara ve beden diline baya taktım evde bolca astroloji ve kişisel gelişim kitabı var:)internete girdiğimde de hep böyle siteler çek nedir

 9. Bu cd gerçekten de önemli diye düşünüyorum, beraberinde sağlığımızı da korumamızı sağlayacak.. ereksiyon olmak

 10. Seçil hanım, nazik mesajınız için teşekkür ederiz…. migren tedavisi

 11. Demoları nasıl indiricem. cinsellik vikipedi

 12. Ali bey, sizi tanıma fırsatı bulmuştum. İlk olarak İş Hayatında Başarı ile ilgili CD nizi aldım.. kesinlikle çok memnun olduğumu belirtmek istedim. Diğer CD lerinizi de inceliyorum. Memnuniyetimi dile getirmek istedim. Zamanla edindiğim izlenimlerimi de aktaracağım. İyi çalışmalar. bulgarca türkçe sözlük

 13. Yanılıyor muyum? mp 3.

 14. @oguzas bu noktaya geleceğini biliyordum.Kişisel gelisim uzmaninin hazin sonu.. egitim nedir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂