Perşembe , Şubat 25 2021

APPLE İPAD'İ SATIŞA SUNUYOR!

Apple firması, bilgisayar kullanıcılarının iletişim, oyun ve çalışma şekillerini ciddi biçimde değiştirmesi beklenen yeni tablet bilgisayarı iPad’i satışa sunmaya hazırlanıyor.

iPad, Amerika’da Cumartesi günü satışa sunulacak.

Dokunmatik ekranı olan iPad, büyükçe bir bloknot ölçülerine sahip. iPad, WiFi ya da 3G mobil telefon ağı vasıtasıyla internete erişebiliyor.

iPad’la elektronik posta göndermek, okumak ya da fotoğraf ve video dosyalarını görüntülemek de mümkün. Kısacası, bilgisayar kullanıcıları bugüne dek dizüstü bilgisayar ya da mobil telefonlarıyla yaptıkları temel şeyleri bu cihaz üzerinden gerçekleştirebilecek.

iPad’in daha piyasaya sürülmeden övgü toplayan en önemli özellikleri ise hızı ve uzun pil ömrü.

Ancak iPad’in, mekanik bir klavyesinin olmamasının özellikle uzun belgelerin yazımı sırasında sorun yaratabileceği endişesini taşıyanlar da var.

iPad’in temel özelliklere sahip modelinin 499 Amerikan dolarından satılması, ek özellikleri olan modellerinin fiyatının ise 800 dolara kadar çıkması bekleniyor.

ENGLİSH

Apple company computer users to communicate, play and work is expected to change drastically the way the new tablet computer is preparing to sell iPad’i.

iPad in America will go on sale Saturday.

The iPad is a touch screen, to a large extent with notepads. iPad, WiFi or 3G mobile phone network can be accessed via the internet.

iPad’la send electronic mail to read or to view pictures and video files is also possible. In short, computer users, laptop or mobile phone ever made with the basic things they can realize through this device.

iPad’in released without further praised the speed of the most important features and long battery life.

IPad’in However, the lack of a mechanical keyboard, especially during a long spell of documents were concerned that there are those who might cause problems.

iPad’in basic features of the model to sell U.S. $ 499, additional features of the model, while the price is expected to be up to $ 800.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Yaşamınızdaki her sorun, içinde bir armağan saklar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂