AMY WINEHOUSE KONSERİ

Konserin VIP bilet fiyatı, Bahçelievler’de ilki oda bir salon evin bir aylık kirasına karşılık geliyor..

Amy winehouse konserinin bilet fiyatları belli oldu.

Konserin VIP bilet fiyatı, Bahçelievler’de ilki oda bir salon evin bir aylık kirasına karşılık geliyor..

İşte fiyatlar VIP – 600.00 TL
Golden Circle – 350.00 TL
Normal – 131.00 TL

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en muhteşem seslerden biri olarak kabul edilen, 5 Grammy sahibi İngiliz müzisyen Amy Winehouse Pozitif Organizasyonuyla Türkiye’de! 20 Haziran Pazartesi akşamı Küçükçiftlik Park, Maçka’da gerçekleşecek yılın en ses getirecek konserinde; Amy Winehouse kitleleri peşinden sürükleyen duygu dolu eski ve yeni parçalarıyla nefes kesecek bir performans için İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. We grow great by dreams. All big men are dreamers. They see things in the soft haze of a spring day or in the red fire of a long winter’s evening. Some of us let these great dreams die, but others nourish and protect them; nurse them through bad days till they bring them to the sunshine and light which comes always to those who sincerely hope that their dreams will come true. Woodrow Wilson

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂