AMELİYATSIZ LİPOSUCTİON MUCİZESİ!

Lokal kilo ve selülit sorununun çözümüne yönelik olarak tasarlanmış birçok ürün ve alet var. Ancak son zamanlarda yeni trend “Challenger Biocavitation”…

“Challenger Biocavitation” cihazı ile tek seansta bile ‘liposuction’ a benzer sonuçlar almak artık mümkün oluyor. Tüm dünyada “Ameliyatsız Liposuction Mucizesi” adıyla lansmanı yapılan bu cihaz şimdi Dr. Emre Çiçek ile Türkiye’de!

“Challenger Biocavitation” sistemi ultrasound enerjisini kullanarak yağları parçalayan bir yöntem. Ortalama haftada 1 gün problemli bölgeye yapılan maksimum 40 dakikalık bir uygulamanın arından size 1.5-2 kg yağ kaybını sağlarken, ameliyatın komplikasyonlarını, ağrı, sızı veya benzeri bir yan etkide yaşatmıyor.

Tavsiye edilen uygulama öncesinde uygulama yapılacak kişinin vücut ölçüleri alınıyor ve işlem yapılacak bölge mutlaka fotoğraflanıyor.

Her seans sonrası tekrar yapılan ölçümlemenin sonucu ise tek kelimeyle ‘şaşırtıcı’. Ortalama 2-10 cm. arasında incelme.

Bu şimdiye dek bilinen hiçbir yönteme benzemiyor. 7-10 gün aralıklarla toplam 6 seans yapılan uygulama tamamlandığında ise vücutta ciddi bir incelme(Minimum 2 beden) ile birlikte ‘portakal kabuğu’ görünümünde yani sellülitte %90’a varan azalma tespit ediliyor.

Sellülitlerinizden kolayca kurtulmak ve hayalinizdeki vücuda kavuşmak için Yeni Trend “Challenger Biocavitation” cihazı ile tanışın…

Dr. M. Emre ÇİÇEK
0212 296 28 80-81/ 296 39 93-94

ENGLİSH

Local weight and cellulite problems as the solution for many products and tools have been designed. But recently a new trend, “Challenger Biocavitation” …

“Challenger Biocavitation” device in a single session, even with the ‘Liposuction’ is now possible to get a similar result. All over the world, “Non-surgical Liposuction Miracle” was launched under the name of this device, Dr. now. Emre in Turkey with flowers!

“Challenger Biocavitation” system break down fat using ultrasound, a technique for energy. The average weekly maximum of 40 minutes a day to the diseased area in an application you ar 1.5-2 kg fat loss while maintaining the operation of the complications, pain, discomfort or other side effects does not live.

Recommended the application be made before the application of a person’s body size and the operation area to be sure photos are taken.

After each session the results of repeated measurements with the single word ‘amazing’. Average 20-10 cm. between inspections.

This method does not look like any known so far. 70-10 day intervals in six sessions, the application is complete, a significant thinning of the body (Minimum two body) with ‘orange peel’ appearance that is sellülitte decreased up to 90%.

Sellülit easily get rid the body of your dreams to become a new trend for “Challenger Biocavitation” Meet the device …

Dr. M. Chris FLOWERS
www.emrecicek.com
80-81 0212 296 28 / 296 39 93-94

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. Başlıkta sadece satranç denmiş, fakat bir çok noktayı ele alan bir telkin gibi görünüyor; dikkat, zeka, uygulama gibi konulardada işe yarayabilir düşüncesindeyim.

  2. ilginç bu cdlerin her şeye fadası var.sanki sihirli değnek gibi.

  3. düzenli dinlendiği zaman çok etkili oluyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂