ALİVA WELLNESS’TA FORMA GİRİN!

Bu bahar, Güral Sapanca Wellness Park Aliva Wellness’ta kendinize zaman ayırın ve Aliva Wellness’ın sunduğu tamamen “Kişiye özel sağlık programları” ile forma girerken ruhunuzu da tazeleyin!

Türkiye’nin ilk wellness oteli olma özelliğine sahip, İstanbul’a 45 dakika mesafede bulunan Güral Sapanca Wellness Park’ın içinde yer alan Aliva Wellness Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde uygulanan kişiye özel sağlık programları ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyebilirsiniz!

Aliva  Wellness’ ta uygulanan kişiye özel sağlıklı beslenme programlar ile bedeninizi ve ruhunuzu bahara hazırlayın…

Aliva Wellness Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde öncelikle profesyonel bir ekibin kontrolünde, gelişmiş teknolojiye sahip cihazlar ile vücut analizi yapılıyor. Ekip tarafından vücut kompozisyonu değerlendirildikten hemen sonra, bazal metabolizma hızı ölçümü yapılarak, dakikada alınan hava miktarı ve içindeki oksijenin kullanımı belirleniyor. Bu işlemler yapıldıktan sonra, kola takılan bir bant ile 24 saat boyunca harcanılan kalori miktarının dakika dakika ölçümü yapılıyor. Aliva Wellness’ta kullanılan bu teknoloji sayesinde gece uykularındaki bölünmeler ve uyku kalitesi de takip ediliyor.

Aliva Wellness’ta tek bir beslenme mönüsüne zorunlu değilsiniz, önemli olan kesinlikle sizin tercihiniz!

Programlarda son yıllarda yapılan çalışmalarda üzerinde sıklıkla durulan “hacmi yüksek, kalori düşük” beslenme modeli uygulanıyor. Beslenme uzmanı ve mutfak şeflerinin ortak hazırladığı mönülerden seçim yapılıyor. Hazırlanan her bir mönünün içeriğinde 6 farklı kahvaltı, 6 farklı öğle yemeği ve 6 farklı akşam yemeğinden oluşuyor. Yaş, cinsiyet ve metabolizma hızına göre belirlenen mönüler konukların kişisel tercihlerine göre de özel hale getiriliyor.

Aliva Wellness’ta gün, sabah ölçümlerinin yapılmasından sonra saat 08.00’de yapılan kahvaltı ile başlıyor. Saat 12:30 öğle ve saat 18:30’da akşam yemeği yeniyor. Sabah kahvaltısından itibaren yatmadan 3 saat öncesine kadar her 2 saatte bir mutlaka ara öğün alan konuklar günde ortalama 7-8 öğün ile besleniyorlar. Aliva Wellness’ta her konuk için özel hazırlanan mönülerde yemeklerin miktarından değil, kalori değerini arttıran un, şeker, yağ gibi boş enerji kaynaklarının miktarından kısıtlamalar yapılıyor. Bu şekilde doyuruculuğu yüksek, kalorisi düşük yemeklerle aç kalmadan sağlıklı beslenmeleri sağlanmış olunuyor

Spor arkadaşınız muhteşem bir doğa…

Aliva Wellness’ta fiziksel aktiviteler için, otel içi, kasaba içi, göl kenarı ve orman içinden birini seçebileceğiniz 4 farklı yürüyüş parkuru bulunuyor. Yine kişiye özel belirlenen egzersiz programı sırasında uzmanlar eşlik ediyor. Merkez de kapalı alan egzersizlerini tercih eden konuklar için son teknoloji ve özel tasarıma sahip cihazlar ile donatılmış muhteşem doğa manzaralı fitness salonu ve pilates, aerobik vb. aktiviteleri için bir de ayrı bir salon da bulunuyor. Güral Sapanca Wellness Park Aliva SPA’da bulunan 250 metrekare ile Türkiye’nin en büyük spa hidroterapi havuzu olma özelliğini taşıyan kapalı havuzunda ise su egzersizleri hiç olmadığı kadar keyifli olacak… Aliva Wellness’ın sağlıklı beslenme programlarına ek olarak Aliva SPA’nın özel bakım ve masajları ile hem bedeniniz hem de ruhunuz forma girecek!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Network marketing yapmak için bilginiz olması şart değildir. Ancak başlamak için cesaret gerekir. Başarmak için cesaret de şart değildir. Biraz dayanıklı olmak gerekir. Ancak tüm bu aşamalarda kaybetmemeniz gereken bir şey vardır. O da kendinize olan inancınız ve özgüveniniz.

  2. Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışa vurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir. Karl Marx

  3. stresli olduğum zamanlar bu sorunum dahada artıyor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂