ALDATAN ERKEKLER HANGİ YALANLARI SÖYLERLER?

Eğer sevdiğiniz erkeğin yalan söylediğini anlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktaların birkaçı şöyle:

Sizinle konuşurken yüzünüze dokunuyorsa, gülümsüyorsa, gözlerini kaçırıyorsa, yüz kasları titremeye başladıysa, kollarını çaprazlama tutuyorsa ya da konuşma anında bacak bacak üstüne atarsa, gözbebekleri küçüldüyse, “Evet” cevabı verirken başını “Hayır” anlamında iki yana sallarsa, ellerini saklarsa, kelimeleri yanlış söyleyip tutuk konuşuyorsa, bilin ki size yalan söylüyor!

1- Telefonda erkek ismiyle kayıtlı kızlar
Erkekler artık uyandı. Önceden sevgililerinin telefonlarını cep telefonlarına kaydetmez, ceplerine herhangi bir yere isimsiz not düşerlerdi. Şimdi durum farklı… Onlar şimdi görüştükleri diğer kızların adını erkek isimleriyle kaydedip, sorunu geçiştiriyorlar.

2- Sevgiliye ikinci bir telefon hattı
Ayrıca şimdi erkekler telefondan dolayı yakalanmamak için, sevgiliye ve kendisine ikinci bir telefon hattı alıp dilediklerince görüşüyorlar. Bu durumda yakalamak biraz zor. O hattı bilmediğiniz müddetçe tabii… Ancak ikinci bir telefonu varsa, onu saklaması biraz zor olabilir.

3- Sürekli özür diliyorsa
Size bir tatlı sözü çok gören erkeğiniz, süt dökmüş kedi gibi yanınızdan ayrılmıyorsa, bilin ki bu işin içinde bir iş var. Durumu çakmayasınız diye yapmadığı numaralar kalmayan erkeğiniz, hiç beklemediğiniz bir anda elinde çiçeklerle geliyorsa, sizi yemeğe götürüyorsa ya da ani sürprizler yapıyorsa dikkat edin.

4- Sık sık hediye alıyorsa
Daha önce sizi hiç düşünmeyen partneriniz birden sizi hediyelere boğmaya başladıysa, dikkat! Suçluluk duygusu adama birçok şey yaptırır çünkü. Tabii kadınına böylesine hoş sürprizler yapan her erkek aldatıyor diyemeyiz ancak, kilit noktanın sezgileriniz olduğunu unutmayın.

5- Yeni teknolojiler yalanlara hizmet ediyor
Size seyahate çıkacağını söyledi ve havaalanından arayıp cep telefonunu çaldırdığını iddia ediyor. Ankesörlü telefondan arıyormuş! Gerçekten de arka planla uçak sesleri ve bir gürültü duyuyorsunuz… Ama sakın o kadar emin olmayın. Son zamanlarda çıkan yeni bir teknoloji ürünü, istenen ortamın sesini çıkartıyor. Havaalanı, trafik, ofis ortamı… Bunu telefona dayadıkları anda tamam!

6- Gideceğim yer yakın, boşver arabayı…
Araçları olmasına rağmen, arkadaşlarıyla buluşmaya diye çıkıp “Bir kahve içeceğiz zaten, yakın, aracı almama gerek yok” diyen bir erkek, böylece daha baştan eve geç geleceğinin sinyalini veriyor. Geciktiğinde de, “Taksi bulamadım” ya da “Aracımız kaza yaptı” gibi bahanelerle karşınıza çıkıyorsa, öncesinde de buna benzer davranışlarla sık karşılaştıysamz, tırnaklarınızı göstermenizde fayda var.

7- Bizimkilere uğradım, uyuyakalmışım!
Hiçbir anne, siz aradığınızda yorgunluktan uyuya kaldığını söylemesini rica eden ana kuzusu oğluna, hayır diyemez. Annelerini çapkınlıklarına alet eden erkeklerle baş etmenin en etkili yolu, annesiyle sıkı bir ilişki kurmaktır!

8- Şarjım bitti!
İnanmayacaksınız ama erkekler hala bu yalanın altına sığınmaya devam ediyor. Kadınlarsa inanmaya devam ediyor! Cep telefonlarının şarjı eskisi kadar kısa sürede bitmiyor…

9- Uçakta yer bulamadım
Hafta içi iş için şehir dışına çıktı, şimdi de hafta sonu için gelemeyeceğini söylüyor, çünkü uçakta ya da otobüste yer yokmuş! İlk bakışta mantıklı gibi görünse de, bu da kuyruklu bir yalan! Hemen uçak ya da otobüs şirketini arayıp, yer olup olmadığını öğrenebilirsiniz…

10- Beni anlamıyorsun!
Erkekler bir yanlış yaptıklarında zeytinyağı gibi üste çıkmaya bayılıyor. Biraz sıkıştırın, “Seninle de bir şey konuşulmuyor” gibi kaçamak cümlelere başvuruyorlar. Biliyorlar ki, karşınızda biraz daha konuşurlarsa yaramazlıkları ortaya çıkacak. Onunla konuşmayı bile başaramıyorsanız, üstelik hareketleriyle sizi aldattığından da şüpheleniyorsanız, o erkekte neden ısrar ediyorsunuz? Boşverin.

ENGLİSH

cheating men

If you love men lie if you want to understand a few of the points you should look as follows:

Talk to you when your face touching, the smile, the eyes miss, the facial muscles to tremble if started, his arms holding the cross, you or talk instantly cross one’s legs if, gözbebekleri reduced if the, “Yes” answer, while his head “No” in the sense of both sides they shake their hands they kept, the words wrong, and say timid to talk, you know that you are lying!

1 – on the phone with the name of the registered men, girls
Men were no longer fits. The phone does not save their beloved mobile phones in advance, their pockets not fall into any location used to anonymously. Now things are different opinions … they now the name of the other girls and boys names registered, the problem transition.

2 – a second phone line Sweetheart
In addition, the phone now because men not to be caught for his girlfriend and get a second telephone line and opinions expressed are. In this case a little difficult to catch. O line unless you know for sure … But if there is a second phone, it may be a little difficult to store.

3 – Always apologize if
We see a lot of men who have sweet nothings, spilled milk, as well as leave your cat does not have a job in this business know that. I did not do numbers remain willing to state without driving your men, do not expect any one time could be coming with flowers in hand, we take you to dinner or if you make a sudden surprise note.

4 – If you often receive gifts
Do not you think your partner than ever before you start to drown if the gifts, attention! Feelings of guilt because the man is doing many things. Who made such a pleasant surprise to the natural woman is cheating on her man can not say, but your intuition is the key note.

5 – New technologies to serve is a lie
You will be told and travel between the airport and claimed the mobile phone is stolen. Were calling from the pay phone! Indeed, background sounds and an aircraft noise would be … But those who do not be so sure. Recently, a new technology product of the desired media is making a sound. Airport traffic, the office environment … so they put the phone right now!

6 – where to go next, forget the car …
Tools, although I come out to meet with friends “are already drink a coffee, close the tool does not need to buy” said one man, coming home late from scratch, so to give the signal. Is delayed, the “I could not find a taxi” or “Our car was an accident” as an excuse to encounter this problem, first in similar behavior often karşılaştıysamz, benefits you are showing your nails.

7 – I’ve been to ours, sleep!
No mother, you fall asleep from exhaustion you call to say that his son like a lamb to the parent, can not say no. Anne and the men and equipment to handle their profligacy most effective way is to establish a relationship with his mother tight!

8 – Charging me over!
You will not believe this, but men still continues to lie under the shelter. Women continue to believe they are! Charger for mobile phones as the former does not end in a short time …

9 – I did not find a place in an aircraft
Weekdays been out of town for work, now says can not come for the weekend, because it has no place in aircraft or on the bus! Although it looks reasonable at first glance, this is a whopping lie! Plane or bus company to call immediately, where you can find out whether …

10 – do not you understand me!
Men such as olive oil when they make a false top loves to get out. Tighten a little, “You are not speaking with something like” have resorted to evasive sentence. They know that they talk a bit more mischief in your face will emerge. You can not even manage to talk to him, the suspect is cheating on you with movement moreover, why insist that men do? Forget.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

22 yorumlar

  1. özellikle çok dikkat gerektiren işi olan yakınlarıma hediye etmek isteyeceğim, çok anlamlı bir hediye…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂