AKTİFHEDİYE.COM'DAN ANNELER GÜNÜ İÇİN MÜTHİŞ HEDİYELER!

Türkiye’nin deneyim konseptli tek armağan sitesi Aktifhediye.com, annesine, aktivite dolu özel bir gün hediye etmek isteyenlere; at üzerinde doğa gezisinden Türk ve dünya mutfağından yeni lezzetler sunan gastronomi kurslarına, şan eğitiminden bir günlüğüne model olma deneyimine, Uzakdoğu masajlarından yunuslarla yüzmeye ve özel uçakla İstanbul turuna kadar onlarca sıra dışı seçenek sunuyor.

Anneler Günü’nde, alışılmışın dışına çıkarak annenize farklı bir hediye almayı planlıyorsanız, Türkiye’nin deneyim konseptli tek hediye sitesi Aktifhediye.com’da, sıra dışı armağan alternatifleri sizi bekliyor. Aktif anneler için en aktif hediyelerin bir arada bulunduğu sitede; akrobasi uçuşu, yamaç paraşütü, at üzerinde doğa gezisi, atv ile ormanda safari, günübirlik binicilik dersi, yunuslarla yüzme, bir günlüğüne modellik deneyimi ve şan eğitimi ile aralarında sushi kursunun da olduğu gastronomi kursları gibi onlarca farklı seçenek var.

Şarkı söylemeyi seven annelere şan eğitimi, lezzet tutkunlarına Gastronomi kursları!

Hediyelik aktiviteler merkezi Aktifhediye.com sayesinde, annenizin hep gerçekleştirmeyi istediği ama zaman bulup da bir türlü yapamadığı pek çok aktiviteyi, ona hediye etme şansına sahipsiniz. Eğer benim annem yemek yapmayı, farklı lezzetler tatmayı ve tattırmayı çok sever diyorsanız, ona Aktifhediye.com’un Gastronomi kurslarından hediye edebilirsiniz. Sitenin “Gastromi” başlığı altındaki içecek bölümünde Kokteyl ve Viski Eğitimleri ile Evde Likör Yapımı Atölyesi ve Bar Kültürü Eğitimi yer alırken; yemek konulu hediye alternatifleri içinde ise Temel mutfak teknikleri, sushi kursu, Türk tatlıları, İtalyan ve Akdeniz mutfağı ile pasta, börek, kurabiye ve çikolata yapımına ilişkin eğitimler öne çıkıyor.

Aktifhediye.com, şarkı söylemeyi çok seven güzel sesli anneleri de unutmadı. Anneler Gününde, müziğe meraklı annenize, ustasından şan eğitimi de hediye edebilirsiniz.

Annenize modellik deneyimi hediye edebilir ya da gardırobunu stil danışmanı eşliğinde yeniletebilirsiniz…

Anneler Günü için bir farklılık yaparak, annenize unutamayacağı bir modellik deneyimi yaşatmak da sadece bir tık uzağınızda. Bu sıra dışı hediyenin sahibi anneler, aktivite günü önce moda sektörünün uzmanları eşliğinde saçından makyajına ve kıyafetlerine kadar profesyonel bir model gibi hazırlanıyor. Ardından, özel moda fotoğrafçısı tarafından iç ve dış mekanlarda, farklı pozlarda onlarca fotoğrafı çekiliyor. Üstelik çekilen fotoğraflardan birisi, annenizin arzu ettiği bir dergi kapağına yerleştirilip kendisine hediye ediliyor.

Aktifhediye.com’dan Anneler Günü için alabileceğiniz bir başka sıra dışı hediye seçeneği ise “Stil Danışmanlığı”. Eğer annenizin “Bugün ne giyeceğim, giyecek hiçbir şey bulamıyorum” şikâyetlerini sık sık duyuyorsanız, “Sitilini baştan yaratma” hediyesi onun için mükemmel bir tercih olacaktır.

Anneler Günü’nde hediye edebileceğiniz sıra dışı aktiviteler hakkında detaylı bilgi almak için www.aktifhediye.com adresini ziyaret edebilir veya (0216) 302 22 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ENGLİSH

Turkey’s experience with the concept of a single gift site Aktifhediye.com, his mother, activity filled with a special day as a gift to those who wish, on horseback, nature tour of the Turkish and international cuisine, new tastes, offering catering courses, the chance of training a day as a model of experience, Far Eastern massage of the dolphins swimming and City tour with a private plane to offer dozens of options outstanding.

Mothers Day, as usual out of your mother if you are planning to buy a different gift, Turkey’s experience with the concept of a single gift site Aktifhediye.com at an extraordinary gift choices await you. Active for mothers, the most active gifts together in the site; aerobatic flights, paragliding, horse on a nature trip, ATV and jungle safari, daily horseback riding lessons, swimming with dolphins, a day of modeling experience and luck with the training in between sushi course or the gastronomy courses such as have dozens of different options.

Chance education for mothers who like to sing, to taste gastronomy enthusiasts course!

Activities with central Aktifhediye.com gift, your mother always wanted to perform but could not find the time and somehow make a lot of activity, it has a chance to do gifts. If cooking from my mother, I love to taste different flavors to taste, and if you say it, Aktifhediye.com ‘s Eating can be a gift of course. The site’s “Gastromi” under the heading drinks section Cocktails and Whisky Education and Home Liquors Making Workshop and Bars Culture Education located, while dining on a gift alternatives in the basic kitchen techniques, sushi classes, Turkish sweets, Italian and Mediterranean cuisine with a cake, pastries, cookies and the training has come forward to making chocolate.

Aktifhediye.com, who love to sing in their mother did not forget the beautiful voice. Mother’s Day, the music-savvy mom, your gift can be the master of vocal training.

Modeling experience as a gift to your mother, or wardrobe consultant, accompanied by his style can refresh …

Mother’s Day by making a difference, your mother can not forget the experience to a model that is just a click away. The owner of this extraordinary gift, mothers, activity in the light of day before the fashion industry experts in hair makeup and dress like a professional model until being prepared. After the special interior and exterior by a fashion photographer, has photographed dozens of different poses. One of the photos taken in addition, your mother’s desire that he be placed on a magazine cover is presented.

Aktifhediye.com than you can buy for Mother’s Day is another extraordinary gift options “Style Consulting.” If your mother, “what to wear today, I do not find anything to wear” their complaints are often heard, “Style creation from scratch” would be an excellent choice for him is a gift.

Mothers Day gifts that you can get detailed information about the unusual activity www.aktifhediye.com to visit or (0216) 302 22 34 to call.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Güçlükler, başarının değerini arttıran süslerdir. Moliere

  2. Şu burç yorumlarından da sıkıldım. Kişisel gelişim kitapları gibi, gaza getiriyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂