Pazartesi , Haziran 17 2019
Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / AJDA PEKKAN KONSERİ

AJDA PEKKAN KONSERİ

Türkiye’nin önde gelen organizasyon şirketi UNilife’in gerçekleştirdiği ‘Yıldızlar Anadolu Yakasında ‘konserleri bu sene 2. senesi ile devam ediyor.

Superstar Ajda Pekkan muhteşem sahnesiyle 07 Ağustos Fenerbahçe True Blue’da..

Tarih : 7 Ağustos 2010
Saat : 11:15
Yer : True Blue
Şehir : İstanbul Anadolu

Türkiye’nin önde gelen organizasyon şirketi UNilife’in gerçekleştirdiği ‘Yıldızlar Anadolu Yakasında ‘konserleri bu sene 2. senesi ile devam ediyor.

Geçtiğimiz sene Katy Perry, Omara Portuondo, Cesaria Evora, Abba Gold, Serdar Ortaç, Ajda Pekkan gibi yerli yabancı birçok isim ile 20 bini aşkın katılımcı ve müzikseveri ağırlayan UNilife 2010 yazı içinde muhteşem bir programa imza atıyor.

7 Ağutos’ta Ajda Pekkan’ın muhteşem sahnesi ve programıyla devam edecek gecede Ajda Pekkan aynı zamanda çiçeği burnunda yeni albümünün de şarkılarını ilk defa Anadolu Yakasında seslendirmiş olacak.

Anadolu Yakasında herkesin iple çektiği muhteşem buluşmada ayrıca loca ve stand gibi paketlerde olacak. Superstarın her programda izleyicilerini yeni süprizleriyle şaşırttığı her seferinde hayran bıraktığı bu gece için biletinizi tükenmeden şimdiden almanızı öneriyoruz…

Mekan: TRUE BLUE
Adres: Fenerbahçe Kalamış Marina Karşısı
Telefon: 216 550 51 95

Fiyat: Normal: 60,00 TL Sahne Önü: 100,00 TL

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by