7 GÜNDE EİNSTEİN OLUN!


Bugünlerde hatırlama zorluğu çekiyor bir türlü işinize dikkatinizi veremiyorsunuz. Peki 1 haftada Einstein olmak ister misiniz?

Beyninizi güçlendirmek elinizde hem de çok basit yöntemlerle. İşte hafta gibi kısa bir sürede, zekayı yüzde 40 oranında artırmanın yolları;

Hangimiz bir gün yataktan kalkıp da daha akıllı olduğumuzu görmek istemeyiz ki? Bu dilek her ne kadar ütopik olarak görülse de bir bilim adamının yöntemi, 1 hafta gibi kısa bir sürede, zekayı yüzde 40 oranında artırmanın mümkün olduğunu ortaya koydu.

Beynin herhangi bir kas gibi olduğunu ve egzersizlerle güçlenebileceğini öne süren İskoçya’daki Edinburgh Üniversitesi’nin Biyomedikal Bölümü’nden Prof. Mark Lythgoes’in 1 hafta süren programı BBC’de yayınlandı. Programa katılan 100 kişinin IQ’larında, yüzde 40 oranına varan artış görüldü. Bu artış katılımcıların programa katılmadan önce girdikleri testle, programdan sonra uygulanan test sonuçları karşılaştırılarak elde edildi.

İşte bir haftalık program

Cumartesi: Dişinizi her zaman kullandığını elinizle değil, diğeriyle fırçalayın. Ve gözünüzü kaparatak duş alın.

Pazar: Sabah saatlerinde bulmaca çözün. Ve kısa yürüyüşe çıkın.

Pazartesi: Akşam yemeğinde yağlı balık yiyin. İşe ya yürüyerek ya bisikletle ya da daha önce kullanmadığınız bir araçla gidin.

Salı: Sözlükten bilmediğiniz sözcükleri öğrenin. Ve bunları günlük konuşmanızda kullanmaya çalışın. {mosgoogle none}

Çarşamba: Yoga, Pilates ya da meditasyon derslerine katılın. Daha önce tanımadığınız bir insanla konuşun.

Perşembe: İşe daha önce kullanmadığınız bir yoldan gidin. Televizyondaki ciddi bilgi programlarını izleyin.

Cuma: Alkol ve kafein tüketmekten kaçının. Alışverişe çıkarken listeyi ezberlemeye çalışın.

ENGLİSH

1 WEEK BE Einstein

Nowadays it is a recollection of the difficulties can not give your kind attention to your business. What do you want to be Einstein 1 week?

To strengthen your brain in your hand and very simple methods. Here’s a short week, such as the intelligence of the ways to increase at a rate of 40 percent;

What a day we get up out of bed and do not want to see that we are smarter than that? Although this hope has been seen as a utopian way of a scientist, such as 1 week in a short time, the intelligence it is possible to increase at a rate of 40 per cent revealed.

The brain is like any muscle strengthening and exercise of Edinburgh in Scotland who can take it forward from the University Department of Biomedical Prof. Mark 1-week program Lythgoes’in is published on the BBC. 100 people participated in the program IQ’larında, up to 40 percent growth rate seen. This increase of participants join the program before the test to enter the program after the application was obtained by comparing the test results.

Here is a weekly program

Saturday: your teeth every time you use your hands, not another scrub. And your eyes get kaparatak shower.

Sunday: puzzle resolution in the morning. And a short walk to the exit.

Monday: eat dinner in the fish oil. Either on foot or bicycle to work or go with a tool not previously available.

Tuesday: Learn the words you do not know from the dictionary. And try to use them in your daily speech. (mosgoogle none)

Wednesday: Yoga, Pilates or meditation classes to attend. Talk to a person not previously recognized.

Thursday: We go through a way not previously available. Television programs, follow the serious information.

Friday: Avoid alcohol and caffeine consumption. While out shopping, try to memorize the list

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Network marketing yapmak için mükemmel olmak zorunda değilsiniz, ancak bu işte mükemmel olmak için başlamak zorundasınız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by