Çarşamba , Mayıs 12 2021

5 DAKİKADA MÜKEMMEL GECE MAKYAJI

Cosmopolitan

Günlük hafif makyajınızı gecenin ritmine uydurmak ve göz alıcı bir hale dönüştürmek artık çok kolay. Önerilerimizi uygulayın, gecenin tadını çıkarın!

Uzman

Ünlülerin makyaj uzmanı, Katrina Hess

Hazırlık

Cildinizde herhangi bir kızarıklık ya da sivilce varsa öncelikle onları kapatıcı ile gizleyin. Ardından T bölgesinin parlamasını
gidermek için ince bir tabaka halinde pudra uygulayın.

5 dakikada mükemmel gece makyajı

Gözlerinizin iç kısmına siyah kalem çekin. Bu, gözlerinizin beyaz kısmıyla mükemmel bir kontrast oluşturarak gece makyajına en iyi geçişi sağlayacak.

5 dakikada mükemmel gece makyajı

Ardından siyah göz kalemiyle üst kirpik dibine içten dışa doğru kalınlaşacak şekilde bir hat çekin. Dış köşeyi dağıtarak gölgeli bir görünüm yaratın ve dumanlı göz makyajı elde edin. Ardından bronz farı göz kapaklarınıza uygulayın.

5 dakikada mükemmel gece makyajı

Göz çevresine aydınlık bir ifade kazandırmak için ışıltılı göz farıyla (açık tenliler gümüş; esmer ve kumrallarsa altın tonları deneyebilir) göz pınarlarına minik bir dokunuş yapın.

5 dakikada mükemmel gece makyajı

Ardından aydınlatıcıyı şakaklarınızdan elmacık kemiklerinizin üst kısmına doğru uygulayın.

5 dakikada mükemmel gece makyajı

Maskarayı, fırçayı dikey tutarak kirpiklerinizin ucuna doğru dik olarak uygulayın. Böylece onları daha uzun göstermiş olacaksınız. Kuruduktan sonra üst kirpiklerinizi kirpik kıvırma aletiyle kıvırın.

5 dakikada mükemmel gece makyajı

5 Doğal tonlarda dudak parlatıcısını, orta kısma yoğunluk vererek şekilde sürün. Bu ekstra parlaklık dudaklarınızı daha dolgun gösterecek. Ve tabii sizi de daha seksi…

İpucu; T bölgesi için yağ emen mendiller gece gezmeleri için ideal.Cildiniz parladığında kat kat pudra uygulayarak maskemsi bir görünüm yaratmaktansa bu tarz yağ emici mendilleri kullanmak fazlasıyla avantajlı.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme; çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin Franklin

  2. Sizi izleyince çok etkilendim. bende ailem için ürünlerinizden faydalanmak istiyorum..Oğlum üniversite sınvına girecek, kızımın işe ihtiyacı var, benim ise ciddi maddi sıkıntım var… bunlar için yadımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂