4. YEMEK ŞÖLENİ YARIŞMASI BAŞLIYOR!

Bu yarışmayla korunmaya muhtaç çocuklara destek olacaksınız…

Bu yıl, korunmaya muhtaç çocuklara ev ortamında bir yaşam fırsatı sunan Bolluca Çocuk Köyü’ne destek olmak üzere düzenlenen 4. Yemek Şöleni, başta ana sponsor CP Piliç olmak üzere co-sponsorlar Sırma Fındıkyağı, Kütahya Porselen, Öztiryakiler-Blanco’nun yanı sıra ABC Bulgur, Vinkara Şarapları, Philips, Filiz Makarna, Algida gibi ünlü markaların da katılımıyla 2 Haziran Çarşamba günü, İstanbul Bostancı Green Park Hotel’de gerçekleşecek.

Bu yıl 4.sü yapılacak Yemek Şöleni’nin yarışma konusu “Tavuk Etli Lezzetler”… Yemek Şöleni, mutfakta yeteneğine güvenen herkesin katılımına açık. İstanbul Bostancı Green Park Hotel’in mutfağında gruplar halinde yarışacak katılımcılar, en iddialı oldukları yemek tariflerini bu yıl da ünlü sanatçı, gurme ve profesyonellerden oluşacak bir jüriye beğendirmeye çalışacaklar. Dereceye girenlerin yanı sıra Yemek Şöleni’nde yarışan tüm finalistler de birbirinden değerli hediyeler kazanacaklar. Yarışmaya katılarak hediyelere sahip olmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey ise iddialı oldukları yemek tarifini, Sofra dergisinin nisan ve mayıs sayılarındaki orijinal katılım kuponu ile birlikte, belirtilen edrese göndermek.

Yemek Şöleni yalnızca bir yarışma değil. Aynı zamanda çeşitli gösteriler, aktiviteler, mini konserler ve seminerler ile gün boyu eğelencenin devam ettiği dev bir organizasyon. Bu yıl da katılımcılar, eğlenceden bol bol nasiplerini alacaklar. Yarışmaya katılan tüm yarışmacı ve izleyiciler, keyifli vakit geçirip eğlenirken, korunmaya muhtaç çocuklara katkı sağlayacak bir projeye de büyük destek sağlamış olacaklar.

ENGLİSH

This competition will support children in need of protection …

This year, in need of protection to children living in houses that offer plenty of opportunity for major support to the Children’s Village to be held 4 Food Festival, especially the main sponsors CP Chicken as co-sponsors, Sirma Fındıkyağı, Kutahya Porcelain, Öztiryakiler-Blanco, as well as ABC Bulgur Vinkara Wines, Philips, Filiz Pasta, Algida well-known brands, with the participation of June 2 Wednesday, Texas Bob Green Park Hotel, will take place.

Food Festival will be held this year in the 4th contest theme “Taste of Chicken Meat” … Festival food, kitchen open to the participation of everyone in the ability to trust. Istanbul Bostanci Green Park Hotel in the kitchen, participants will compete in groups, they are the most ambitious artists this year recipes, gourmet and a jury of professionals will work to like. Food Festival, as well as the extent of entering the race apart from all the finalists will win valuable gifts. By participating in the contest to have a gift for those who want to do the only thing that they are ambitious recipe, Dinner in April and May issue of the journal voucher with the original participation, to submit specified edrese.

Festival food is not just a contest. Various shows at the same time, activities, mini-concerts and workshops throughout the day with a giant organization eğelencenin continues. This year’s participants will receive their share of entertainment in abundance. All competitors and spectators participating in the contest, and enjoy a pleasant time while a project that will contribute to the protection of children in need will have been a great support.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. her geçen gün, her yönden daha iyiye gidiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by