Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / 23 NİSAN'DA BU ORGANİZASYONLARI KAÇIRMAYIN!

23 NİSAN'DA BU ORGANİZASYONLARI KAÇIRMAYIN!

Çocuklarınız ve sizin için iki özel organizasyon

Orgizasyon 1

Türkiye‘nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri kuruluşu Türk Telekom, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı İstanbul Caddebostan’daki etkinliklerle de kutluyor. Türk Telekom ve Marvel işbirliği ile Türkiye’yi ziyaret edecek olan Spiderman, Ironman, Hulk, Wolverine, Invisible Girl, Human Torch ve Green Goblin gibi dünyaca ünlü çizgi roman karakterleri de tüm etkinlikler süresince çocuklarla bir arada olacak.

Türk Telekom’un 2008’den itibaren beş yıllığına ana sponsorluğunu üstlenerek son üç yıldır destek verdiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, 23 Nisan 2010 Cuma günü saat 14.00’de Kadıköy Bağdat Caddesi’nde düzenlenecek yürüyüş ile başlayacak. Burada çocuklara Marvel karakterleri ve Türk Telekom’un çocuk karakteri Süper Can da eşlik edecek.

23 Nisan geleneksel gala gösterisi ise saat 16.00’da Caddebostan sahilinde, Migros’un hemen arkasında kurulacak olan Türk Telekom Festival Alanı’nda Marvel kahramanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türk Telekom Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

23 Nisan 2010, Cuma

►14.30 Marvel Kahramanları & Süper Can Bayram Yürüyüşü
Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal- Göztepe arası
►15.00 Marvel Kahramanları & Süper Can çocukları selamlama, fotoğraf çekimi
TTGALERİ, Bağdat Caddesi No :298 Caddebostan
►16.00 Türk Telekom Festival Alanı Marvel Kahramanları Gala gösterisi
Caddebostan sahili, Migros’un hemen arkası

Orgizasyon 2

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği olarak, geleceğimizin teminatı çocuklarımızda sigorta bilincini geliştirmek amacıyla BKM oyuncuları tarafından yazılıp sahnelenen ve bugüne kadar 29 ilde, 91kez, 60 bin çocukla buluşan Bay Hooop Evde Şamata adlı çocuk oyununun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterimi İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

23 Nisan 2010 Cuma
Bostancı Gösteri Merkezi
13:30 Çocuk Şenliği ve İkram
14:30 “Bay Hooop Evde Şamata” Final Gösterimi

ENGLİSH

Two special events for you and your children

Orgizasyon 1

Turkey’s leading communications and convergence technology provider, Turk Telekom this year, the April 23 National Sovereignty and Children’s Day activities and celebrations in Istanbul is Caddebostan. Turk Telekom, and who will visit Turkey in collaboration with Marvel Spiderman, Ironman, Hulk, Wolverine, Invisible Girl, Human Torch and the Green Goblin, as well as world-famous comic book characters during the entire event will be a combination of children.

Turk Telekom, the main sponsor from 2008 to five years to support the last three years, the National Sovereignty and Children’s Day celebrations, on Friday April 23, 2010 at 14.00 Kadıköy will be held at Baghdad Street will begin with a walk. Marvel characters, and where children’s children’s character, Turk Telekom will be accompanied by Super Cameron.

April 23 is the traditional gala show at 16.00 Caddebostan coast, just behind Migros Turk Telekom will be installed at the Festival Fields will be held with the participation of the Marvel heroes.

Turk Telekom, National Sovereignty and Children’s Day Celebration

April 23, 2010, Friday

Marvel & Super Heroes ► Can Day Parade 14:30
Baghdad Street, between Şaşkınbakkal-Goztepe
Marvel & Super Heroes ► 15:00 Carter greeting the children, photography
TTGALERİ Baghdad, Street No: 298 Caddebostan
► Area Marvel Heroes Festival Gala 16:00 Turk Telekom show
Caddebostan coast, just behind the Migros

Orgizasyon 2

Turkey Insurance and Reinsurance Companies Association, the future of our cover guys in our insurance awareness in order to develop BKM players by written, staged and so far 29 provinces, 91kez, 60 thousand children meet Mr Hooop Home commotion his children’s game of the April 23 National Sovereignty and Children’s impressions of Istanbul Bob Show will be held at the center.

Friday April 23, 2010
Bostanci Show Center
► Children’s Festival and Catering 13:30
► 14:30, “Mr. Hooop commotion in the house,” final showing

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. Heyecan yaratan bir akım , memnuniyet yüzdesi oldukça yüksek

  2. En kısa sürede etki eden cd ”İş hayatında başarı ve zenginlik”. Hiç başvurmadığım yerlerden iş teklifleri aldım. Olumlu gelişmelere şahit oldum. Mevcut işinizdeki sorunları çözmek için çok faydalı ama ben özellikle iş değiştirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

  3. Gaye mutluluk ve huzursa buda sevdiğin kimselerle gerçekleşiyorsa onlarla ilişkilerinin düzenlenmesi açısından yardımcı bir program olacağını düşünüyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.