Perşembe , Ekim 29 2020

23 NİSAN ”JOYFULL HOUSE ÇOCUK ETKİNLİKLERİ”

23 nisan, 23 nisan ile ilgili şiirler, 23 nisan sözleri, 23 nisan kandil, 23 nisan gösterileri, 23 nisan şiirleri, 23 nisan şarkıları, 23 nisan etkinlikleri, 23 nisan kostümleri, 23 nisan dansları, 23 NİSAN ''JOYFULL HOUSE ÇOCUK ETKİNLİKLERİ'' 23 NİSAN ”JOYFULL HOUSE ÇOCUK ETKİNLİKLERİ” turkiye

Akmerkez; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel neşeli ve eğlenceli etkinlikleri ile miniklerin uğrak yeri olacak!

Akmerkez, 23 Nisan’da düzenleyeceği “Joyfull House Çocuk Etkinlikleri” ve “Okullar Arası Karma Resim Sergisi” ile çocuklara eğlence dolu bir bayram geçirme olanağı sunuyor.

23-26 Nisan tarihlerinde, saat 10:00 ve 19:00 arası, Alt Çarşı C Blok Çocuk koridorunda, “Joyfull House Çocuk Etkinlikleri” kapsamında; T-shirt boyama, maske yapımı, yüz boyama, renkli fon kartonu ile resim çalışması, aksesuar yapımı gibi birbirinden renkli oyunlar gerçekleştirecek.

17–27 Nisan 2009 tarihleri arasında geleneksel “Okullar Arası Karma Resim Sergisi” toplam 13 okulun katılımıyla Yemek Katı’nda bulunan B Atrium sergi alanında düzenlenecek.

Tüm özel günlerde birbirinden güzel ve heyecan verici etkinlikler düzenleyen Akmerkez, bu 23 Nisan’da da çocuklara çarşı genelinde rengârenk balonlar dağıtarak unutulmaz bir bayram yaşatacak.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Her çağdaki özel kişiler, olanaksız girişimleri için sermayeyi, ancak yüreklerini her türlü şüpheden arındırdıktan sonra buldular. Gerçek sermaye içimizdedir. Dreamer

  2. FOLLOW ME COURAGEOUSLY…PROMISE, I’ll NEVER LET YOU DOWN…FOLLOW ME !! Your Dream. Ultimate Motivation

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂