Pazartesi , Haziran 14 2021

2012 ŞUBAT AYI DERGİLERİNDE NELER VAR?

Her ay dergi almadan okumanız gereken mini bir rehber…

Cosmopolitan:
Cosmopolitan şubat sayısında kapak güzeli Eva Longoria. Bu ay Longoria’nın güzellik sırlarını takip edebilirsibniz. Derginin iç sayfalarında adından her geçen gün övgü ile söz ettiren yakışıklı oyuncu Burak Özçivit var. Ayrıca diğer sayfalarda cesur kombin modellerini ve güzellik tüyolarını inceleyebilirsiniz. Bu ay Cosmopolitan kaçmaz. Keyifli okumalar!

Harper’s Bazaar:
Bu ay Harper’s Bazaar okuyucuları oyuncu ve model Mini Anden’i yakın takibe alabilir. Derginin kapak güzeli olan Anden, Los Angeles’da stil tüyoları veriyor. Çekici görünmenin sırlarını paylaşan Harper’s Bazaar editörleri aynı zamanda yeni sezon aksesuarlara da değinmiş. Ayrıca derginin diğer sayfalarında kişisel stil önerilerine ulaşmanın mümkün.

Vogue:
Vogue, Şubat sayısında Karolina Kurukova ile ilkbahar yaz koleksiyonlarının lookbook çekimi yapılmış. Derginin bir diğer güzeli ise Lara Stone…  Ünlü modelin sinematografik karelerine ulaşabilirsiniz. Vogue’un yeni sayısında Ayça Bingöl’ü ilk kez moda çekiminde görüyoruz. Ayrıca derginin diğer sayfalarında kan grubuna göre spor tüyolarını okumanız mümkün.

Elle: 
Elle Şubat kapağında Jennifer Aniston’ı görüyoruz. Yapılan röportajda Aniston’ın, hayatı, sevgilisi ve bebek planları dikkatinizi çekebilir. Dergide yer alan bir diğer ünlü isim ise Sharon Stone. Yaşlanmadan yaş almanın sırlarını paylaşan Temel İçgüdü’nün unutulmaz starına Elle’nin sayfalarında ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sezonun en yeni ve gözde Resort stiliyle çiçek desenli tasarımlara da göz atabilirsiniz.

Maria Claire:
Şubat sayısında Maria Claire kapağında Angelina Jolie var. Derginin diğer sayfalarından birinde ise Doğa Rutkay yer alıyor. Rutkay’ın bilinmeyenlerini yakın çevresi özetliyor. Moda dergilerinin vazgeçilmezi olan stil tüyolarına ulaşmanız da mümkün. Bu ay için özellikle Jean Jean giyme kılavuzu ilginizi çekebilecek konulardan biri. Maria Claire editörleri Şubat sayısında bu kez erkekleri seks soruları ile sıkıştırmışlar. Keyifli okumalar!

All:
Bu ay All kapak güzeli Merve Boluğur. Genç yetenek yaptığı röportajda mükemmeli aradığını dile getiriyor… Derginin diğer sayfalarında hesaplı şıklığın tüyolarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sevgililer günene özel hediye rehberine ulaşmanız mümkün. Yeni sezonun en gözde tasarımları ve trenleri ile ilgili ipuçlarına göz atmak isteyenler All Şubat sayısına göz atmalı!

Instyle:
Instyle Şubat kapak güzeli, güzelliği ile herkesi büyüleyen başarılı model Özge Ulusoy. Hem modaya uymak hem de vucüt yapınıza uygun giyinmek istiyorsanız Instyle’ın sayfalarını karıştırmanız yeterli. Instyle Şubat sayısında seksi görünmek için on adımda hızlı çözüm tüyolarını okuyabilirsiniz. Ayrıca vazgeçilmez aksesuarlar ve göz alıcı mücevher listesine ulaşmanız mümkün.

Elele:
Şubat sayısında Elele’de kapak güzeli olarak Deniz Çakır’ı görüyoruz. Bu ay Elele alarak 60’lara yolculuk yapın ve moda tüyolarını okuyun. Sevgililer günü için özel hazırlanma rehberi size yardımcı olacak.  Güzelliğinize güzellik katmak için bu kurallara önem verin. Ayrıca derginin diğer sayfalarında evinize şıklık katmanın püf noktalarına ulaşmanız mümkün.

People Style Watch:
People Style Watch Şubat kapak güzeli Hadise. Her zaman gösterişli olmanın sırlarını anlatıyor… Bu ay People Style Watch sevgililer günü için özel tasarımları okuyucuları ile buluşturuyor. Hesaplı ve etkili güzellik rehberi de ilginizi çekebilecekler arasında…

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

 1. Hayatımız yaptığımız tercihlerin toplamıdır. W. Dwyer

 2. kronik olarak uyku sorunum var… bu sistem kesintisiz uyku hayalimi gerçekleştirir mi acaba?

 3. insanın güveni bir kere eksildiği zaman hayat çok zor geliyor

 4. Buna tanıtımında yazılanlar da dahil.

 5. 2 ayrı telkın aynı zamanda dınlenebılır mı acaba,yoksa bırının bıtip başkasına sonra mı başlamamız lazım.

 6. Uykusuzluk insanın tüm hayatını etkileyen bir sorun. Stres, gün içinde yaşanan kaygılar tetikliyor malesef. Çözümü bu kadar kolaysa ne güzel. vikipedi

 7. HİSAR ÇIVGIN

  Sosyal beceri her insanda olmayan bir özelliktir. Sosyal beceri sonradan kazanılabilir. Bu telkin bu konuda yardımcı olacaktır. sürücü ehliyeti

 8. Kendine saygısı olmayan insanın bir başkasına da saygı göstermesi olanaksızdır. Kendine saygı duyabilmek için bu telkini dinlemekte fayda görüyorum. ereksiyonu

 9. artık yıllık izinlerim dışında da stresten uzak olabileceğim… öfke kontrolü eğitimi

 10. Özellikle öğrencilik yıllarında bunun uygulanması ilerki zamanlar için faydalı olacaktır. portekizce kursu

 11. Mehmet Dikmen’in 1001 Hadis kitabı (Cihan Yayınları) Bu kitabı bir kişisel gelişim kitabı olarak da herkesin okumasını öneririm iş hayatında başarı

 12. nasipse bende alacagım cok ilgi çekici telkin nedir

 13. PAPATYA İLHAMİ

  Demoları nasıl indiricem. kilo ver

 14. evet işte bunu almam lazım. beceriler

 15. Denemkte fayda var. Migren gibi baş ağrıtıcı bi konuya çözüm sağlıyorsa denenmeli boy uzatma ameliyatı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂