Çarşamba , Ağustos 1 2018
Ana Sayfa / Moda / 2012 KIŞ MODASININ MANTO VE KABANLARI

2012 KIŞ MODASININ MANTO VE KABANLARI

Kış soğuklarını yaşadığımız şu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz kıyafetlerdendir manto ve kabanlar. Peki, 2012 sezonunda hangi modeller öne çıkıyor, merak ediyor musunuz? Hürriyet Aile Moda Yazarı Ebru Takmaz, dolaplarımızı süsleyecek birbirinden güzel manto, kaban, mont örneklerini bizlerle paylaştı. İşte, o modeller…

Chanel

Chanel

Sonbahar-kış koleksiyonunda gri, siyah, kırmızı ve küf yeşili gibi renklerle sezona “Merhaba” diyor. Modellerde ise XXL salaş bilek hizasına kadar uzanan kesimlerle etek boyu diz, kol boyu ise dirsek hizasında, çan kesimler dikkat çekiyor.

Versace

Versace

Siyah ve beyaz ağırlıklı koleksiyonunda parlak kumaşlara ağırlık verilmiş. Bel kısmında ise kemer kullanarak feminen bir görüntü sağlanmış. Bu arada militarist tarzda modeller de göze çarpmakta.

MaxmaraMaxmaraMaxmara

Maxmara

Ayak bileğine kadar uzanan boyları, yüksek belli ve dik yakalı modelleri tercih etmiş kış koleksiyonunda Maxmara. Göğüs hizasında metal düğmeler ise ayrı bir şıklık katıyor.

MangoMango

Mango

Her kesime hitap eden, oldukça çeşitli ve renkli modellerle karşımıza çıkıyor bu sezon Mango. Camel, siyah, beyaz, kırçıllı siyah, gri ve kahve tonlarını ağırlıklı görüyoruz. Kruvaze ve militarist tarzı modeller yine bu sezon da ön planda.

Vakko

Vakko

Siyah ve beyaz renkleriyle, yakada kürkler, belden kemerli, midi ağırlıklı şık ve zarif modellerle göz dolduruyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. ticaretle uğraşmak istiyorum umarım faydaı olur

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.