Perşembe , Ağustos 2 2018
Ana Sayfa / Güzellik & Bakım / 2011 İLKBAHAR-YAZ OJE TRENDİ

2011 İLKBAHAR-YAZ OJE TRENDİ

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Bahar kokusunu hissettiğimiz şu günlerde tırnaklarımız da kışın kasvetinden kurtularak rengarenk formlara bürünüyor. 2011 ilkbahar Yaz sezonunu renklerin dansıyla karşılamaya hazır olun.

.

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Nude: Bu sezon çıplaklık hiç olmadığı kadar moda. Varla yok arası nude tonlar ve pastel renkler her yanımızı sarıyor. Bronz teninizi beyaz elbiseniz ve parlak ojelerinizle tamamlamayı deneyin

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Mavi: Bronz teninizde müthiş duran bu renk bu sezon da popülerliğini koruyor.  Chanel Riva renginin öncülüğünü yaptığı açık mavi ojeler bu yaz cesur renkleri seven kadınların tırnaklarını süsleyecek.

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Çatlak: Katy Perry Nylon Magazine’e kapak olduğunda pembe saçlarından çok tırnaklarındaki çatlak ojeler dikkat çekti. Opi’nin şaheseri olan bu ojeleri herhangi bir ojenin üzerine sürüp çatlamasını bekliyorsunuz. Benzerini Alix Avien Nail Deco serisinde bulabilirsiniz. Yaz partileri için ideal…

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Metalik: Blake Lively’i sürekli Karl Lagerfeld’in dizinin dibinde görünce bir şeyler döndüğünü anlamalıydık.  Chanel’in Mademoiselle çantalarının yeni yüzü olan Blake’in reklamda sürdüğü Black Pearl bu yazın en popüler tonu olmaya aday.

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Lila: Mor ve lilalar sezona damgasını vuruyor. Bu naif renkleri mutlaka denemelisiniz.

2011 İlkbahar Yaz oje trendi

Şeftali: Zarif şeftali tonları özellikle yaz aylarının favorisi olmaya aday. Bronz teninizle denediğinizde sonuca bayılacaksınız!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

21 yorumlar

  1. Kendi varlığını bile amacına feda edebilen insan iradesine karşı hiçbir şey direnemez. Benjamin Disraeli

  2. Maalesef ki toplumsal baskılar yüzünden insanlar istemeseler bile utanıyorlar.Kesinlikle kullanılmalı.

  3. Sevgi yalnız bir insana bağlılık değildir. Bir tutumdur. Kişinin yalnız bir sevgi nesnesine değil, bütünüyle dünyaya bağlılığını gösteren bir kişilik yapısıdır. Kişi yalnız bir tek kimseyi seviyor başka herşeye karşı ilgisiz kalıyorsa sevgisi sevgi değil, genişletilmiş bencilliktir. Erich Fromm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.