2010 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJI

2010 sonbahar-kış, zıtların öne çıktığı bir sezon. Dudakların renk paleti koyu renkli meyvelerden oluşan bir sepeti andırıyor. Göz makyajında ise daha az sert algılanan bir görünüm elde etmek için bej, gri ve kahverenginden oluşan bir skala kullanabilirsiniz. İşte 2010 sonbahar-kış sezonunun makyaj trendleri ve öne çıkan uygulamalar…

Gülru İnci / Şamdan Plus

DIOR 2 COUTURE EDITION COLORS

Dior bu sezon gözalıcı bir füzyon yaratarak çarpıcılık kazandırıyor. Birkaç farklı renkten oluşan bir renk harmonisi yaratan Dior ikili far, smoky siyah makyajda mükemmel sonuçlar oluştururken, gümüş lame bir dokunuşla ipeksi bir ışık kazanıyor. Bu mükemmel uygulama ile uzun süre kalıcı makyaj ve çarpıcı, çok çekici bir etki yakalayabilirsiniz..

SHISEIDO LUMINIZING SATIN EYE COLOR TRIO

Hem modayı yansıtan, hem de kendi stilini yaratan kombinasyonlar… Triolar üç kontrast renk içeriyor fakat bazıları sadece çeşitli vurgulardan, açık renklerden ya da koyu tonlardan oluşuyor.

GIORGIO ARMANI EYES TO KILL PALETTE

Saf leylak, mürekkep siyahı ve patlıcan moru gibi alacakaranlık tonlarını bir arada bulunduran Palet 10, Armani kadınının hipnotize edici ve baştan çıkarıcı gözleriyle mükemmel bir uyum sağlıyor.

YSL OMBRES DUO LUMIERES

Yumuşak dokuda, kolayca sürülebilen ve kalıcı bir göz farı. Bu sezon iki ayrı renk çeşidiyle sunuluyor. Gece mavisi ve altın rengiyle gözlerde oryantal bir bakış elde edebilirsiniz ya da çikolata ve eflatunla romantizmi seçebilirsiniz.

INGLOT

Kadınların koruyucusu Tanrıça Hera’nın kutsal hayvanı olan tavuskuşu, Inglot 2010 sonbahar-kış sezonu makyaj konseptine ilham veriyor.

Tüylerindeki elektrik mavisi ve neon yeşil tonları, bu sezonun en dikkat çekici makyaj renkleri.

NVEY ECO

Yatıştırıcı özellikteki papatya ve antioksidan A, C, E vitaminleri sayesinde kuru ve hassas ciltler için de mükemmel olan yumuşak bir formüle sahip. NVEY ECO’nun talk içermeyen doğal mısır püskülü ve jojoba yağı bileşimi, renk derinliği, uygulama kolaylığı ve kalıcılık sağlar.

ARTISTRY PERFECTION

Zarif oval ambalajında kullanışlı dört far ve allık seçeneğiyle birlikte aplikatörlerinin de içeren 2010 Sonbahar Koleksiyonu’nda, Perfection ve Inspiration adlı iki farklı far ve allık kompaktı var.

BOBBI BROWN PRETTY POWEFUL METALLIC EYESHADOW

Metalik göz farları pigment olarak zengin ve güçlü renkleri yoğun bir pırıltı ile kombinliyor. Her ton kolayca uygulanıyor. Black Berry, Black Cocoa ve Black Charcoal adlı üç rengi var.

BASİT AMA ETKİLİ BİR YÖNTEM

Laura Mercier Foundation Powder
Oil free- etkin pigmentler sayesinde cilt tonunu ayarlar, kalıcıdır, Aloe-Vera içerdiğinden tüm ciltlerde rahatlıkla kullanabilir. Yağı kontrol eder, dengeler. Mükemmel kapatıcı bir etki sunar. Ciltteki yağı dengeler ve parlamayı önler.

AVANGARD BİR DOKUNUŞ

By Terry Paris’in idealize ettiği bir sanatçı varsa o da hiç kuşkusuz Terry de Gunzburg’dur. Parmak uçlarınızı okşayan ipeksi ve pamuksu pudralar, ustalıkla şekil verilmiş ürün yüzeyleri, stilize ve desenli rujlar… Renklerin Terry’deki ifadesi hafif, parlak, zengin, duygusal ve modern.

ENGLISH

2010 autumn-winter, a season that stress opposites. Your lips to a basket of fruit resembles a dark color palette. Eye makeup is less than the perceived hard to get a look in beige, gray and brown of the use of a scale. That’s 2010 autumn-winter season, make-up trends and outstanding applications …

Gülru Pearl / Candlestick Plus

DIOR 2 COUTURE EDITION COLORS

Dior this season, creating a fusion of spectacular saves intensity. Consisting of several different colors to create a color harmony Dior dual headlights, smoky black makeup to create excellent results, a silky light touch, winning a silver lame. This is an excellent and long-lasting make-up application and eye-catching, catch a very attractive effect ..

Shiseido Luminizing EYE COLOR TRIO BUY

Reflecting both the trend, as well as combinations to create your own style … Triolar includes three contrast color, but some are just different emphases, light colors or dark tones occurs.

GIORGIO ARMANI TO KILL EYES Palette

Pure mauve, black and aubergine purple ink containing a combination of shades of twilight, such as pallet 10, Armani women’s hypnotic and seductive eyes, providing a perfect fit.

YSL Ombres Lumieres DUO

Soft tissue, and a permanent eye shadow that glides smoothly. There are two distinct color variants of this season. Night-blue and gold color, you can get a look in the eyes belly or you can choose chocolate and romance eflatunla.

Inglot store

The goddess Hera is the protector of women’s sacred animal, peacock, Inglot store 2010 autumn-winter season inspires the concept of make-up.

Shades of electric blue and neon green feathers, make-up this season’s most eye-catching colors.

NVEY ECO

Soothing chamomile and antioxidants A, C, E vitamins are also excellent for sensitive skin with a soft dry and have formulated. NVEY ECO talc-free natural corn silk and jojoba oil composition, color depth, allows easy application and retention.

ARTISTRY PERFECTION

The elegant oval container handy applicators, including four headlight and 2010 Fall Collection, with the option to blush, blush compact Perfection and Inspiration, and there’s two different headlight.

BOBBI BROWN METALLIC PRETTY poweful Eyeshadow

Metallic eye shadows with a twinkle in intense colors of pigment-rich and powerful kombinliyor. Easily applied to each ton. Black Berry, Black Charcoal Black Cocoa and there’s three colors.

SIMPLE BUT EFFECTIVE METHOD

Laura Mercier Foundation Powder
Oil free-effectively sets the tone of the skin pigments, is permanent, because it contains aloe-vera can be used for all skin types. Oil checks, balances. Concealer offers excellent effect. Oil balances the skin and prevents glare.

An avant-garde TOUCH

By Terry idealized Paris that if there is an artist and he is undoubtedly the Gunzburg’dur Terry. Your fingertips, caressing silky and cottony powders, expertly shaped product surfaces, stylized and textured lipsticks … Terry’deki expression of the colors light, bright, rich, sensual and modern.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

 1. Öss ve Sbs sınavlarına girenler için gerekli

 2. Cesaretle dolu bir insan, inançla dolu bir insandır. Çiçero

 3. İnsanlara balık vermeyin, balık tutmayı öğretin, sözü Network Marketing için de geçerlidir.

 4. SEVİNÇ SERETAN

  inanamıyorum bu cdler tam benlik.düşünüyorumda ingilizcede matematikte fen de başarımı hayal gibi. boy uzatan hareketler

 5. Kuru kuruya havalık olmak değildir önemli olan, adil rekabet yapabilmektir aslolan. penisin vajinaya giriş anı

 6. görme ve göz kusurlarının bu şekilde düzeltilmesi ilginç geldi ama denemekte fayda var. صور رياضيات

 7. dişlerimi düzenli olarak fırçalıyorum ama dişçi koltuğuna oturmaktan kurtulamadım telkin ile boy uzatma

 8. Para günümüzde çok önemli malesef. İnsan ilişkilerinin de önüne geçti. Her alanda bolluk çok önemli. Bu CD yi istiyorum. isvecce turkce

 9. Mutlu bir evliliğim var zaten; ama daha az tartışma daha çok iletişim harika olur. zihin haritası nedir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂