2 BEDEN DAHA ZAYIF GÖRÜNMENİN İNCELİKLERİ

Zayıf görünmenin tek yolu bitmek bilmeyen diyetler değil… Evet, belki sadece bir kamuflaj ama doğru kıyafet kombinasyonuyla daha zayıf görünebilirsiniz…

Pantolonlarınız, etek, bluz ve ayakkabılarınızı düzgün bir şekilde kombine ederek en az 6 kilo vermiş görünmeniz mümkün. Hele bunları hepsi siyahsa. Eğer tek renk işi bana göre değil diyorsanız ayakkabılarınızı parlak bir renk seçersiniz olur biter.

İnce görünmenin bir numaralı sırrı: Orantı

Bol ve yuvarlak kesimler sizi de hantal ve kilolu gösterir. Bu yüzden siz de dnegeyi sağlamak için bol bir etekle dar bir tişört, uzun ve uçuş uçuş bir tunikle daracık bir bir jean ya da mini etekle daha uzun bir bluz tercih edip orantıyı yakalamaya bakın.

ENGLİSH

The only way to look weak, not endless dieting … Yes, maybe just a camouflage outfit, but the right combination can appear weaker …

Your pants, skirts, blouses and shoes properly combined appear to have at least 6 possible to lose weight. Especially all of them is black. If you are not the only color in my work shoes will choose a bright color ends.

Number one secret to looking slim: proportionality

Bol and round-sector shows you the clumsy and overweight. That’s why a lot to make you dnegeyi a narrow T-shirt skirts, long tunic with a narrow flight and a flight or a jean mini-skirt to grab a longer blouse choose whether to see the proportions.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Kolayca ve kalıcı olarak kilo vermek istiyorum. Ali beye böyle faydalı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

  2. Utanmak başarının önünde duran aşılması gereken bir engel…

  3. Toplumsal gelişmenin de, çürümenin de temelinde, yöneticilerin tavırları yatar. M. K. Atatürk

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂