CİLDİ SIKILAŞTIRAN, SARKMAYI DURDURAN ÜRÜNLER!

Cilt zamanla ışıltısını ve sıkılığını kaybeder, sarkar ve yüz şekli deforme olur. Ciltteki elastikiyet kaybı da sıkılık ve kırışıklık olmasına neden olur. Cildinizin artık eski sıkılığını ve parlaklığı kaybetmesinden mi şikayetçisiniz? Birkaç basit yöntemle yaşın cildinizde oluşturduğu değişikliklerle savaşabilirsiniz…

Yaşla birlikte yaşanan sıkılık ve elastikiyet kaybı nedeniyle cildin genel görünümü etkilenir. Yüz ovali ve çene bölgesinde yaşanan gevşeme sorunu nedeniyle cilt yavaş yavaş sarkmaya başlar. Özellikle yuvarlak hatlı yüzlerde boyun bölgesi kalınlaşır. İnce veya kare hatlı yüzlerde yanak bölgesi çukurlaşır. Cilt derisi daha ince ve daha az gerginbir hale gelir.

La Prairie Anti-Aging Longevity Serum

Cildin DNA koruma mekanizmasıyla birlikte çalışarak erken hücre ölümünü önler ve yaşam döngüsünde hücrenin yerini optimum zamanda sabitlemeyi sağlar. Bu doğal sürecin-stres ve ya çevreself aktörlerden dolayı -hızlandırılması sonucunda erken yaşlanma meydana gelir. Anti-Aging Longevity Serum bunun oluşmasını engeller.

Sisleya Sérum Global Fermeté

Özellikle dermis ve yüz ovali üzerinde çalışan bu güçlü serum, cildin kaybettiği yoğunluğu kazanmasına yardımcı olur. Beş ana içerik ve güçlü bitkisel aktif içerikler sayesinde cildin genel görüntüsü üzerinde değişiklik yapmadan cilde yoğunluk sağlar. Cildin elastikiyetini onarır.

Kiehl’s Acai Demage-Repairing Serum

Cildin kendini yenileme sürecini aktive eder ve stresin görünen etkilerinden cildi arındır. Ciltteki renk bozukluklarınıdüzeltir, cilt dokusunu pürüzsüzleştirir, doğal ve sıkılaştırma etkisi yaratır.

Nuxe Serum Merveillance

35 yaş ve üstü bayanlarda yerleşik kırışıklık çizgilerinin doldurulması, düzleştirilmesi ve gerdirilmesi için anında etkilidir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Yüzde 83 oranında doğal içerikten oluşur ve yerleşik kırışıklık çizgilerinin sayısının, uzunluğunun ve alanının azaltılmasında klinik olarak etkisi onaylanmıştır.

Estee Lauder Advanced Night Repair

Geçmişten gelen görünür hasarları onarır. Cilt onarımının senkronizasyonunu ve koruma sürecini en doğru zamanda gerçekleştirmeye yardımcı olan Chronolux teknolojisi sürekli, yoğun ve en uygun gece onarımını sağlar.

Clinique Repairwear Extra Help Serum

Gece boyunca nem kaybını önüne geçen, dolayısıyla cilde kaybettiği esnekliği ve gerginliği geri kazandıran bir serum.

Skincode Perfect Skin Capsules

Yüzde 100 bitkisel, çok güçlü antioksidan, mükemmel biranti-aging serumu. Formülünde bulunan üzüm çekirdeği içeren polifenol kompleksi ile ginseng ekstreleri sayesinde hücreleri oksijenle besleyip yaşlanma etkilerini giderirken Hyaluronik asit ile hasar görmüş hücreleri yapılandırır ve canlandırır.

Darphin Anti-Aging Cilt Bakımı

Yoğun anti-aging ürünler ile cildin sıkılaşması, toparlanması ve yenilenmesini sağlayan bu cilt bakımında aroma terapik yağlar kullanılıyor. Hem cildinizi, hem ruhunuzu dinlendirmeyene dersiniz?

Hydroderm Age-defying Wrinkle Serum

Bu özel yaşlanma karşıtı serum, aynı zamanda kolajen molekülünün bütün halinde cilde nüfuz etmesini sağlayan ilk ve tek patentli ürün olma özelliğini taşıyor. Ccildin sıkılaşmasına, cilt dokusunun onarılmasına ve renk dengesinin sağlanmasına yardımcı oluyor.

Ingrid Mille tExtrait Bio-Marine Serum

Bir hücreden, 20 kat güçlü yenileme özelliği bulunan havyar ile Perle De Caviarserisinden Bio-Marine Yapılandırıcı Serum, cildinizin dengeli, güzel ve genç olması için gereken tüm elementleri birleştiriyor. Aminoasitler, esansiyel yağ asitleri ve deniz etkilerinin devam etmesi için gerekli elementler bakımından zengin olan ürün cildinizi besliyor, nemlendiriyor ve canlandırıyor.

Shiseido Future Solution XL Concentrated Balancing Softener

Cilde anında nem verir ve eşsiz bir yumuşaklık hissi sağlar. Cildin yapısını gözle görünür biçimde iyileştirir ve belirgin gözeneklerin görünümünü azaltır. Renk eşitliğini sağlayarak aydınlık bir cilt yaratır. Cilt yapısını ve cildin genel durumunu iyileştirir.

Lancome Genifique

Gençlik genlerinizi harekete geçirerek genç bir cildin özelliklerini ve kalitesini size yeniden kazandırır.

Retinol Vitamin Enriched

Araştırmalar A vitamininin en saf ve en aktif formu olan retinol’ün son 20 yılda cilt yaşlanmasına karşı kullanılan aktif maddeler arasında önemli bir yere sahip olduğunu gösteriyor. Serum, cilt yüzeyini pürüzsüzleştirmeye, kırışıklık ve çizgilerin görünümünü azaltmaya, cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı oluyor. A vitamini cildin daha pürüzsüz görünümüne kavuşmasını sağlarken, E vitamini ise güçlü antioksidan özelliğiyle serbest radikallere karşı cildi koruyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir. Mustafa Kemal ATATÜRK

  2. Network Marketing’de, siz ne yaparsanız aynen kopyalanır. İyi veya kötü fark etmiyor. Siz adayınızı başkalarına yönlendirirseniz, o da, ileride adayını başkasına yönlendircektir.

  3. Akıllı köprü arayıncaya kadar, deli suyu geçer. Türk Atasözü

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂