Cumartesi , Şubat 27 2021

1- Olumlu Tutum Geliştirmek

Olumlu tutumlar geliştirerek olumlu sonuçlar elde edebiliriz,sorunlarla karşılaştığımızda kendimizi güçlü hissederiz

Olumlu bir tutum geliştirin ve bu tutumu sürdürün…..

Bu sözü son yıllarda çok fazla duymaya başladığınızı biliyorum, belki de artık duymaktan sıkılıyorsunuz ama  25 yıldır satış alanında beni en çok geliştiren, satışlarımın artmasını sağlayan ve problemleri çözerken bana güç veren tek şeyin olumlu tutum geliştirmek olduğunu gördüm.

Hatta şunu söyleyebilirim ki olumlu tutumlarınız yoksa satış işi yapmayın bu kadar net…

Peki olumlu tutum geliştirmek size ne kazandıracak? Size satış işinizde ve hayatınızın her anında olumlu davranışlar sergilemeye ve olumlu sonuçlar elde etmeye yönlendirecek, bu çekim gücü ile alakalı bir şey değil ,tabii ki kuantum fiziğinde olumlu düşüncelerin bize olumlu sonuçlar kazandırdığını anlıyoruz. Ama burada gerçek tecrübelerden bahsetmek istiyorum ben.

Olumlu tutum takındığınızda, içinizde farklı bir enerji oluyor, bu sizde farklı davranışlara neden oluyor, ayrıca mutlu ve pozitif bir enerji içerisinde işe gidiyorsunuz işte işin sırrı da bu sizin olumlu tavır ve tutumlarınız, ekip arkadaşlarınızı, müşterilerinizi ve en başta da sizi etkiliyor ve bu kadar pozitif bir ortamda da negatif sonuçlar elde etmeniz imkansız.

Olumlu tutum takının ve bunu sürdürmek için elinizden geleni yapın, göreceksiniz, satış yapamadığınızda size sabır, sorunlarla karşılaştığınızda size çözüm yolları ve büyük satış sonuçları kazandıracak.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. Müge hanım, yorulmadığınız sürece birden fazla ürünü bir arada dinleyebilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂